• Informacje na temat:

  archiwum radio

Artykuły na temat: archiwum radio
 • Zbudowanie wspólnego portalu mediów publicznych - TVP, Polskiego Radia i PAP - to jedno z głównych zadań do zrealizowania, gdy, dzięki składce audiowizualnej, będą one już miały solidny fundament finansowy - mówi wiceminister kultury Krzysztof Czabański.

 • Czy nowe kanały TVP odniosą sukces?

  Jeśli Telewizja Polska zdecyduje się uruchomić dwie stacje muzyczne, to wejdzie na bardzo trudny rynek. W Polsce mamy bowiem rekordowo dużo kanałów muzycznych.

 • Organizacja pomagająca imigrantom na Wyspach alarmuje: gwałtownie rośnie liczba przybyszów z Unii zatrzymywanych i przewożonych do centrów imigracyjnych. Bail for Immigration Detainees (BID) ostrzega, że wielu z tych ludzi nie złamało prawa, a pozostają tam nawet przez kilka miesięcy.

 • TVP ma własny scenariusz na medialną rewolucję PiS

  W TVP piszą alternatywne scenariusze medialnej rewolucji PiS. Los publicznego nadawcy wciąż jest nieznany.

 • Dziewięciu laureatów w konkursie "Polska pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich"

  Mamy dziewięć nowych Cudów Funduszy Europejskich! Uroczyste ogłoszenie listy laureatów ósmej edycji konkursu "Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich" odbyło się 18 września br. w siedzibie Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju. - Wyróżnione przedsięwzięcia, niezależnie od wielkości, mają wspólny mianownik - pasję i entuzjazm osób zaangażowanych w ich realizację. Są dowodem mądrego inwestowania środków UE - powiedziała minister Maria Wasiak, wręczając zwycięzcom statuetki.

 • Dzika reprywatyzacja, czyli długi cień Bieruta

  Po 70 latach od nacjonalizacji nieruchomości i przedsiębiorstw prywatnych, spadkobiercy dawnych właścicieli wciąż czekają na jasne reguły zwrotu zagrabionego przez PRL mienia. Za to "inwestorzy" skupujący roszczenia i przedwojenne akcje nie narzekają.

 • Wyrzuceni poza system emerytalny. Artyści na starość będą przymierać głodem

  Wyrzuciliśmy twórców poza system emerytalny, ale oni sobie na tym marginesie poradzą. Kłopoty zaczną się, kiedy się zestarzeją i zniedołężnieją.

 • TVP - misja niemożliwa?

  Czy polskiej telewizji publicznej nie jest przypadkiem za dobrze? - pytają prywatni nadawcy tv oraz telewidzowie, zobligowani do płacenia abonamentu. Na co idą pieniądze, które w postaci abonamentu płacimy na TVP i Polskie Radio? Być może wkrótce się dowiemy, bowiem publiczne media będą musiały rozliczać się z wydawania tych pieniędzy.

 • Wojna o abonament RTV

  Zapowiadana przez PO likwidacja abonamentu radio wo-telewizyjnego oznacza koniec publicznej radiofonii - przekonywał na poniedziałkowej konferencji prasowej w Warszawie prezes Polskiego Radia Krzysztof Czabański.

 • CR Media , broker reklamowy i jednocześnie największy broker reklamy radio wej w Polsce będzie wykorzystywał system informatyczny NIL BPM . Nowe rozwiązanie dostarczone i wdrażane przez informatyczną firmę Newitech ma wspomagać CR Media w zarządzaniu procesami biznesowymi.