• Informacje na temat:

    artegence

Artykuły na temat: artegence
  • Drugi silnik nie zwalnia

    Dla Polaków rosnący eksport to bardzo dobra wiadomość, bo przez ostatnie dwa lata głównym motorem wzrostu gospodarczego była konsumpcja. Sęk w tym, że dla utrzymania zrównoważonego, wysokiego wzrostu PKB potrzebny jest drugi, mocny silnik.

  • Agencja Artegence stworzyła nowe strony internetowe dla Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych SA. Mają one wspomóc budowę wizerunku PWPW SA godzącego bogatą tradycję firmy z nowoczesnością, zorientowaną na rynek najnowszych technologii.

  • Jakie trendy na polskim rynku reklamy online dostrzegają eksperci? Czy marketing w serwisach społecznościowych, kampanie w wyszukiwarkach oraz reklama mobilna zagoszczą na dobre w mediaplanach na 2010 rok? Czy domy mediowe, agencje i sieci reklamowe są przygotowane na rewolucję społecznościową czy potrafią wykorzystać w komunikacji marketingowej najnowsze kanały: wideo, mikrobloging, czy platformy mobilne? - to podstawowe zagadnienia, którym poświęcona będzie dwudniowa konferencja adStandard...

  • Światowy design w serwisie nowego mBanku

    Odejście od prezentowania informacji w formie tabel, prostota, przejrzystość, funkcjonalność i estetyka - to podstawowe wyznaczniki wyglądu serwisu internetowego nowego mBanku. Jego elementy - w zupełnie nowej odsłonie - zostały zaprezentowane w trakcie seminarium "Bank Przyszłości" z udziałem światowej klasy designera, Olivera Reichensteina.