• Informacje na temat:

  audytor zarobki

Artykuły na temat: audytor zarobki
 • Pensja prezesa banku ma być uzależniona od tego, ile zarabiają jego szeregowi pracownicy

  Zarobki prezesów działających w Polsce banków muszą zostać ograniczone. Komisja Nadzoru Finansowego wezwała banki, by wprowadziły maksymalną granicę wynagrodzeń swoich szefów. Pensja prezesa ma być uzależniona od tego, ile zarabiają jego szeregowi pracownicy - ustalił dziennikarz RMF FM, Krzysztof Berenda.

 • Związki otrzymały biznesplan Polskiej Grupy Górniczej

  Zarząd Kompanii Węglowej (KW) przekazał w poniedziałek związkowcom biznesplan Polskiej Grupy Górniczej (PGG), która do połowy roku ma przejąć kopalnie Kompanii. Rozmowy o biznesplanie i wynagrodzeniach górników mają być kontynuowane za tydzień. Związki nie godzą się na cięcia płac.

 • Łatwa kasa w kilka minut

  ..., skorzystanie z takiej oferty może doprowadzić do bardzo nieprzyjemnych i poważnych konsekwencji związanych z prawną odpowiedzialnością karną - twierdzi Piotr Błaszczeć, audytor ispecjalista ds. zabezpieczeń...

 • Rada nadzorcza Pekao odwołała Luigi Lovaglio z funkcji prezesa zarządu

  Rada nadzorcza banku Pekao odwołała Luigi Lovaglio z funkcji prezesa zarządu. Zastąpi go Michał Krupiński. Lovaglio był w 2016 r. najlepiej zarabiającym prezesem spółki kwotowanej na GPW (695 tys. zł miesięcznie).

 • Deloitte: Finanse i IT to najatrakcyjniejsze branże dla studentów

  Branżę IT i finanse studenci uznali za najbardziej przyszłościowe pod względem szans zatrudnienia - wynika z badania firmy doradczej Deloitte. Najważniejszym dla respondentów kryterium wyboru miejsca pracy okazał się prestiż pracodawcy, a nie zarobki.

 • Kazimierz-Juliusz: Ciąg dalszy protestu górników

  Pracownicy z przeznaczonej do likwidacji sosnowieckiej kopalni Kazimierz-Juliusz dostali część zaległych wypłat za sierpień. Mimo to ok. 150 górników kontynuuje prowadzony od środy podziemny protest, domagając się m.in. wydłużenia działania kopalni.

 • Upada Carillion - druga w W. Brytanii firma budowlana

  Firma szybko traciła umowy z klientami (np. na Bliskim Wschodzie) i była mocno zadłużona. Wczoraj postawiono ją w stan likwidacji. Władze są zainteresowane postępowaniem obecnego (p.o. Keih Cochrane) i poprzedniego kierownictwa spółki (Richard Howson zrezygnował w lipcu ub.r. Funkcję pełnił od 2011 r.). Prześwietlony zostanie także audytor - KPMG. Spore zastrzeżenia zgłoszono do zarobków...

 • Każda firma na rynku ma coś za uszami, tylko nie każda jeszcze dała się złapać

  Zatruwają, oszukują, okradają klientów i inwestorów. Czasami bezkarnie. Ale za ich istnienie nie obwiniajcie wolnego rynku.

 • Przed świętami więcej ofert pracy. Dodatkowi pracownicy poszukiwaniu w handlu i logistyce

  .... W centrach logistycznych i przy akcjach promocyjnych można liczyć na zarobki rzędu 10-30 zł brutto za godzinę. Na zdecydowanie wyższe wynagrodzenie mogą liczyć osoby zatrudnione na stanowisku mikołaja(...), audytorów, merchandiserów oraz inne, które są związane z wzmożona pracą w branży FMCG. Bliżej okresu sylwestrowego zwiększa się zapotrzebowanie na sprzedawców fajerwerków oraz na wszelkiego rodzaju...

 • Ponad 299 mln zł zarobiły w roku ubiegłym władze niebankowych spółek giełdowych. Kierowane przez nie firmy przyniosły w tym samym czasie 700 mln zł strat. Łączne wynagrodzenie we wszystkich notowanych firmach wyniosło 442 mln zł ,wobec 414,6 mln zł rok wcześniej.