• Informacje na temat:

  automatyczne myjnie

Artykuły na temat: automatyczne myjnie
 • Zainteresowania w CV - jak o nich pisać?

  Lachrymologia, mąż Darek, myjnie parowe czy psychologia i pożarnictwo to tylko niektóre, realne przykłady zainteresowań, które kandydaci do pracy wpisali w CV. Czy warto umieszczać swoje hobby w życiorysie? Czego o kandydacie na podstawie jego zainteresowań może dowiedzieć się rekruter i jakie błędy popełniają kandydaci chwaląc się tym, jak spędzają wolny czas?

 • Najnowsze technologie wkraczają do myjni samochodowych

  Paliwowy koncern BP, który od kilku lat rozwija ofertę pozapaliwową, chce przegonić konkurencję w tym segmencie i wprowadza do Polski rozwiązania i innowacyjne technologie przetestowane na rynku niemieckim. Prawo zabrania mycia samochodu na przydomowej posesji ze względu na ochronę środowiska. Za nieprzestrzeganie tego zakazu grozi wysoka grzywna.

 • ...), gdzie zleciliśmy wykonanie jakiejś rzeczy, mamy te same prawa do reklamacji. 3. W pralni, myjni samochodowej P. Marek udał się do automatycznej myjni samochodowej przy stacji benzynowej. Opłacił...

 • Auto-Spa, spółka notowana na rynku NewConnect od kwietnia 2012 r., będzie rozwijała aplikację wwwash.pl w ramach nowego podmiotu w Grupie - wwwash.pl Sp. z o.o. W ten sposób Emitent chce bardziej transparentnie realizować przyjęty plan rozwoju tej platformy, która ułatwia klientom mycie pojazdów, obniża koszty poprzez łatwe dostarczanie faktur oraz zwiększa właścicielom myjni dostęp do floty.

 • Auto-Spa S.A., będzie rozwijała aplikację wwwash.pl w ramach nowego podmiotu w Grupie - wwwash.pl Sp. z o.o. W ten sposób Emitent chce bardziej transparentnie realizować przyjęty plan rozwoju tej platformy, która ułatwia klientom mycie pojazdów, obniża koszty poprzez łatwe dostarczanie faktur oraz zwiększa właścicielom myjni dostęp do floty.

 • Auto-Spa SA, spółka notowana na rynku NewConnect od kwietnia 2012 r., zmienia nazwę na Fince Holding SA. Przeprowadzona zmiana ma na celu uporządkowanie komunikacji struktury grupy kapitałowej w ramach strategii firmy.

 • Raport bieżący nr 7/2017 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd Auto-Spa S.A. ("Spółka”) informuje, że w dniu 30 czerwca 2017...

 • Raport bieżący nr 7/2017 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd Auto-Spa S.A. ("Spółka”) informuje, że w dniu 30 czerwca 2017...

 • Pociągi dużych prędkości Pendolino, eksploatowane przez PKP Intercity przejechały po polskich torach już 5 milionów kilometrów. Połączenia realizowane tymi składami zostały uruchomione w grudniu 2014 roku - informuje firma Alstom, producent pociągów.

 • ABS Investment SA, spółka notowana na rynku NewConnect od lutego 2011 r., zajmująca się działalnością inwestycyjną oraz doradczą, zwiększyła ekspozycję swojego portfela inwestycyjnego na spółki technologiczne. Emitent liczy, że ten kierunek pozwoli mu osiągać wysokie stopy zwrotu z inwestycji.