• Informacje na temat:

  awaria dreamliner

Artykuły na temat: awaria dreamliner
 • Silniki dreamlinerów do pilnej wymiany. Ilu maszyn dotyczy problem i co to oznacza dla pasażerów LOT-u?

  Problem wadliwych silników dotyczyć może ponad 700 samolotów Boeing 787. Już uziemiono dwie maszyny należące do LOT-u. Ale grozi to większości maszyn tego typu w jego dyspozycji. Sprawdzamy krok po kroku, które z kłopotów polskiego przewoźnika lotniczego mogą realnie wpłynąć na bezpieczeństwo pasażerów.

 • Dreamliner LOT-u znów uziemiony. Maszyna nie poleciała

  Kolejna awaria Dreamlinera w barwach LOT-u. Maszyna nie odleciała dzisiaj do Londynu z powodu awarii. - Uszkodzenie zostało zauważone po przylocie Dreamlinera z Pragi. Jesteśmy cały czas w kontakcie z Boeingiem - powiedział Marek Kłuciński, rzecznik spółki.

 • Kolejna awaria japońskiego Dreamlinera

  Start Boeinga 787 z lotniska Yamaguchi Ube został odwołany z powodu awarii hamulca. Według rzecznika lotniska, trzeba było wymienić części hamulca w lewym tylnym podwoziu samolotu. Maszyna należy do linii lotniczych All Nippon.

 • Pierwszy polski Dreamliner został uziemiony! Może odleci...

  Dzisiejsze loty szkoleniowe na Dreamlinerze zostały odwołane - dowiedział się reporter RMF FM Paweł Świąder. Jutrzejsze stoją pod znakiem zapytania. - Trzeba wyregulować jeden z elementów podwozia - twierdził rano Leszek Chorzewski, rzecznik LOT-u. Po południu sytuacja się zmieniła...

 • Linie ANA i JAL wstrzymują loty Dreamlinerów

  Japońscy przewoźnicy lotniczy ANA i JAL postanowiły wstrzymać loty wszystkich swoich samolotów typu Boeing 787 Dreamliner w celu dokładnego zbadania ich stanu technicznego. W środę doszło do kolejnej poważnej usterki w takim samolocie.

 • Dreamliner wyleciał do Wiednia!

  Wbrew wcześniejszym doniesieniom Dreamliner LOT-u wyleciał dziś do Wiednia. Powiedział o tym Informacyjnej Agencji Radiowej rzecznik portu im Fryderyka Chopina Przemysław Przybylski. Wcześniej o kolejnej awarii nowej maszyny donosił portal Aeronews.

 • Dreamliner LOT-u sprawny

  Rzecznik Polskich Linii Lotniczych LOT zapewnia, że dreamlinery nie stanowią zagrożenia dla bezpieczeństwa pasażerów i załogi. Marek Kłuciński zapowiedział też w rozmowie z IAR, że już 16 stycznia polski Boeing 787 poleci w rejs do Stanów Zjednoczonych.

 • Dreamliner LOT-u w Chicago, odwołano jego powrót do Warszawy

  Polskie Linie Lotnicze LOT zmuszone były odwołać rejs powrotny swojego boeinga 787 dreamliner z USA. Odbywająca pierwszy transatlantycki lot maszyna przyleciała w środę wieczorem czasu lokalnego z Warszawy do Chicago.

 • Bury: Dreamliner cierpi na chorobę młodzieńczą. To może pogłębić kłopoty PLL LOT

  - Pomysł z zakupem dreamlinerów był dobry, ciekawy i nikt nie mógł przewidzieć problemów. Awarie naszego dreamlinera to tylko choroba młodzieńcza, ale to może przyczynić się do większych kłopotów PLL LOT. Kontrolowana upadłość LOT może być jednym z pomysłów rozwiązania problemów firmy - mówi gość Kontrwywiadu RMF FM, poseł PSL i były wiceminister skarbu, Jan Bury. Szef klubu PSL uważa że "metody

 • Nowa, przedłużona wersja samolotu Boeing 787 Dreamliner wykonała we wtorek pomyśłnie swój pierwszy próbny lot, który trwał 5 godzin - poinformowali przedstawiciele koncernu Boeing.