• Informacje na temat:

  awaria w orange

Artykuły na temat: awaria w orange
 • Duża awaria sieci Orange

  Abonenci sieci Orange mieli dzisiaj kłopoty z korzystaniem z usługi mobilnego dostępu do internetu. Przedstawiciele operatora potwierdzili - "utrudnienia w mobilnym internecie". Wczesnym wieczorem Orange poinformował, że "sytuacja wróciła do normy", a swoim klientom poradził, aby - w razie problemów - zrestartowali urządzenia mobilne.

 • Sieć komórkowa O2 - awaria spowodowana usterką techniczną

  Brytyjska sieć komórkowa O2 poinformowała w piątek o rozwiązaniu problemu, który na niespełna dobę pozbawił 32 miliony użytkowników sieci dostępu do internetu. Jak zapewniono, przerwa w usługach była związana z problemem technicznym po stronie dostawcy.

 • Czy warto już dzisiaj podłączyć światłowód?

  Światłowody to system krwionośny współczesnej, globalnej gospodarki. Mają one setki tysięcy kilometrów długości, biegną po dnach oceanów, łączą ze sobą kontynenty. Technologia światłowodowa - za sprawą ogromnych inwestycji realizowanych przez operatorów telekomunikacyjnych - jest coraz szerzej dostępna dla gospodarstw domowych i biznesu w Polsce.

 • Energetyka chce być smart

  A właściwe musi. Bo nie ma wyboru: do roku 2020 przybędzie na świecie nawet 50 mld różnych urządzeń. Znaczna ich liczba powiązana będzie z sektorem energetycznym. Upowszechnianie inteligentnych liczników - to główne trendy stawiające branżę energetyczną w forpoczcie czwartej rewolucji przemysłowej.

 • Klienci chcą smartfonów za 1 zł. Orange szuka oszczędności

  Dynamicznie rosnąca sprzedaż smartfonów za złotówkę zmusza Orange do szukania oszczędności. - Rosną nam koszty, dlatego przyjrzymy się naszym dotychczasowym planom - zapowiada Maciej Witucki, prezes spółki. Cięcia mogą dotyczyć m.in. wydatków na sponsoring czy podróży służbowych. Rozważane jest też skrócenie czasu pracy infolinii.

 • Raport bieżący nr 3/2010 Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Wykonując zobowiązanie Nadzwyczajnego...

 • Spółka B3System (GPW: B3S), dostawca rozwiązań z obszaru bezpieczeństwa IT, nawiązał współpracę z Crossbeam Systems Inc. Dzięki podpisanej umowie, oferta warszawskiej spółki powiększy się o innowacyjną platformę bezpieczeństwa sieciowego Crossbeam X-Series.