• Informacje na temat:

  aygo

Artykuły na temat: aygo
 • W 2015 roku produkcja samochodów w Polsce powróci do poziomu z rekordowych lat, gdy kraje graniczące z Polską dumpingowo wspierały zakupy nowych samochodów - uważa wicepremier, minister gospodarki Janusz Piechociński.

 • Motoryzacja: Branża samochodowa odpowiada na smog?

  Polska od lat ma najbardziej zanieczyszczone powietrze w Unii Europejskiej - mówi najnowszy raport NIK. W ponad 90 proc. za ten stan rzeczy odpowiada indywidualne ogrzewanie budynków. Pomimo tego, że samochody przyczyniają się do zanieczyszczenia powietrza tylko w 6 proc., nie zwalnia to producentów od odpowiedzialności za wpływ produkowanych modeli na środowisko.

 • Rabat przy zakupie samochodu z rocznika 2018 może wynieść nawet 24 proc. ceny wyjściowej - wynika z analizy carsmile.pl. Uważajmy jednak na wyprzedaże rocznikowe, jest w nich sporo haczyków. Kupując pochopnie auto na wyprzedaży, możemy mieć problem z jego późniejszą sprzedażą.

 • Kryzys bije nawet w najmniejsze samochody

  Fabryka TPCA w czeskim mieście Kolin, która wytwarza samochody Citroën C1, Peugeot 107 i Toyota Aygo, ogranicza produkcję. W roku 2011 za bramy zakładu wyjechało 270 705 pojazdów, w tym roku będzie ich 220 000.

 • Toyota obiecuje: podwyżek nie będzie

  Prezes "polskiej" Toyoty ocenia potencjał polskiego rynku docelowo na 1 mln aut rocznie. Sam chce wziąć 10 proc. I obiecuje, że auta nie zdrożeją.

 • Toyota Motor Poland od wtorku zawiadamia właścicieli samochodów z wadliwymi pedałami gazu o konieczności wizyty w serwisach Toyoty - poinformowała PAP TMPL. W Polsce problem ten dotyczy ok. 73,5 tys. aut.

 • Ta wada sporo kosztuje!

  Właścicieli niektórych modeli Toyoty i Citroëna czeka wizyta w autoryzowanym serwisie. Powodem są wykryte wady, o których poinformowali Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów producenci samochodów. Spawa dotyczy 80 tys. posiadaczy tej marki , naprawa może kosztować nawet 24 mln zł.

 • Ranking kredytów samochodowych - lipiec 2014

  Volkswagen Bank pokusił się ostatnio o nakreślenie portretu osób planujących w najbliższym czasie kupno samochodu - wśród cech charakterystycznych znalazły się wysokie wykształcenie, stabilna forma zatrudnienia, jak i otwartość na nowe formy finansowania. Jeśli w najbliższym czasie planujesz dołączyć do grona kredytobiorców, już dziś warto zapoznać się z najnowszym zestawieniem najlepszych ofert kredytowych na rynku.