• Informacje na temat:

  badania lekarskie na prawo jazdy

Artykuły na temat: badania lekarskie na prawo jazdy
 • ...zapisać się na egzamin w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Za egzamin teoretyczny na prawo jazdy kat. B zapłacisz 30 zł (jest ważny bezterminowo), a praktyczny 140 zł. Po zdaniu obu musisz wnieść opłatę(...) Obowiązują nowe zasady uzyskiwania prawa jazdy, dlatego zapoznaj się z naszym poradnikiem. Zarejestruj się Zanim zapiszesz się na kurs, musisz mieć założony tzw...

 • Na prawie jazdy nie będzie już adresu. Bo to za dużo kosztuje

  Miejsce zamieszkania wpisane w dokumentach jest kosztowne i stwarza więcej problemów, niż daje korzyści. Dlatego Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju rozważa usunięcie go z blankietów.

 • Nowe egzaminy na prawo jazdy

  Od dwóch tygodni obowiązują nowe zasady egzaminów na prawo jazdy. Część praktyczna wygląda tak jak wcześniej, ale egzamin teoretyczny jest dużo trudniejszy. Pierwsze doniesienia wskazują na istny pogrom. Zmieniła się też procedura wydawania tego dokumentu. Wyjaśniamy więc co teraz czeka osoby, które chcą wyrobić prawo jazdy. Do tej pory było tak, że kandydat na kierowcę pojawiał się w wybranym...

 • Ministerstwo Edukacji Narodowej chce reformować szkoły zawodowe, a resort finansów twierdzi, że nie będzie na to pieniędzy. Nie zamierza też pozwolić na uszczuplanie Funduszu Pracy.

 • ...2014 rok przyniesie zmiany nie tylko w zdawaniu na prawo jazdy, ale także w przepisach dotyczących ważności naszej licencji kierowcy. Sprawdź wszystkie szczegóły.

 • Polacy rozpoczęli sezon narciarski: Jak wypoczywają i jak się ubezpieczają?

  Z raportu "Turystyka zimowa w Polsce 2016/2017", wynika, że sezon zimowy to przeciętnie 7-14 dni spędzonych na górskich stokach. Rodziny z dziećmi oraz osoby mniej zaawansowane w uprawianiu sportów zimowych, najczęściej wypoczywają w Polsce i wybierają się na południe kraju - w zeszłym roku deklarowało tak 77 proc. wyjeżdżających.

 • Prawo jazdy ułatwia życie, więc chce je zrobić coraz więcej osób. Warto wiedzieć, jak się do tego zabrać i ile za to wszystko zapłacimy.

 • Czy pracownicy niebędący kierowcami, prowadzący w ramach obowiązków służbowych samochody prywatne lub firmowe, powinni posiadać badania lekarskie wymagane dla kierowców? Czy ma znaczenie częstotliwość korzystania z samochodu? Jaki jest zakres takich badań i jak postąpić w przypadku, gdy pracownicy mają ważne badania lekarskie?

 • ...1 Terminowe prawa jazdy są wydawane wszystkim kierowcom od 2013 r. Nie jest to nowość: już wcześniej dokumenty „z terminem ważności” były wydawane tym...

 • Lepiej rzuć okiem na prawko

  Masz wadę wzroku i jesteś kierowcą? Sprawdź swoje prawo jazdy. Jeśli nie ma na nim informacji, że powinieneś jeździć w okularach lub soczewkach, twój dokument jest nieważny, ostrzega "Metro".