• Informacje na temat:

  baku pomimo

Artykuły na temat: baku pomimo
 • Przerdzewienie - nowa choroba zawodowa?

  ...przyczyną przerdzewienia jest niemożność "bycia w pełni". Jest więc skutkiem niedostatecznego wykorzystania własnej energii i możliwości. Pomimo całkowicie odmiennych źródeł niejednokrotnie te dwa(...) baku". W efekcie prowadzi to do wyeksploatowania jego organizmu. W przypadku przerdzewienia zawodowego pracownik nie miał możliwości wykorzystania swojej energii. Długotrwałe zaleganie paliwa "w baku...

 • W Polsce łatwo zostać przestępcą podatkowym

  W Polsce łatwo zostać przestępcą podatkowym, ale są sposoby, aby uniknąć dotkliwych konsekwencji - przekonują eksperci.

 • Bank Anglii zaskoczył dziś inwestorów, ponieważ nie obniżył stopy procentowej. Powszechnie zakładano (choć na pewno nie była to stuprocentowa wycena), że nastąpi ruch z 0,5 proc. do 0,25 proc. - po to np., by podbijać konkurencyjność brytyjskiego eksportu czy ogólnie pobudzać gospodarkę.

 • Wracając jeszcze na moment do przebiegu sesji poniedziałkowej warto przypomnieć, że istotną rolę na wykresie serii grudniowej odgrywał przez cały dzień lokalny obszar wsparcia: 1875-1879 pkt.

 • Wystąpienie Janet Yellen przed Senacką Komisją Bankową powinno zdominować dzisiejszą sesję. Najciekawszy element dyskusji będzie dotyczył zapewne zastoju na rynku pracy, a szczególnie okresu, w jakim będzie się utrzymywał zdaniem szefowej Fed.

 • Przerdzewienie - nowa choroba zawodowa?

  Mogłoby się wydawać, że praca, w której niewiele trzeba robić, to marzenie każdego pracownika. U osób, które nie realizują się na swoim stanowisku, może jednak pojawić się tzw. syndrom zawodowego przerdzewienia.

 • Pierwszy samolot Qatar Airways z pasażerami wylądował w środę wczesnym popołudniem na warszawskim Lotnisku Chopina. Przewoźnik uruchomił regularne połączenia z Warszawy do stolicy Kataru, Dauhy.

 • Ropociąg Odessa-Brody-Płock ważny dla Polski i Ukrainy

  - Konflikt o Krym i groźba nałożenia sankcji na eksport rosyjskiej ropy pokazują, jak ważna jest dywersyfikacja dostaw tego surowca. Dlatego dla Polski i Ukrainy ważne jest zbudowanie ropociągu Odessa-Brody-Płock - mówi PAP dyrektor generalny spółki Sarmatia Sergiej Skrypka.

 • Nowe prawo - zmiany w zakresie fakturowania od 1 stycznia 2013 r.

  Z dniem 1 stycznia 2013 r. znowelizowano rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 28 marca 2011 r. w sprawie m.in. wystawiania faktur. Zmiany w tym rozporządzeniu zasadniczo utrzymują dotychczasowe zasady i terminy wystawiania faktur, a także sposób ich przechowywania. Ponadto, większość zmian ma charakter fakultatywny (z których podatnik może, ale nie musi skorzystać).