• Informacje na temat:

  bank godz otwarcia

Artykuły na temat: bank godz otwarcia
 • ...otwarciu, sprawdź czy nie warto poczekać kilka tygodni z jego likwidacją. Niektóre banki pobierają dodatkową prowizję, jeśli klient rezygnuje z konta w ciągu 90 dni od jego otwarcia. Pułapka(...) rezygnacji z ubezpieczenia OC samochodu, zgłoś się do biura Rzecznika Ubezpieczonych. Możesz otrzymać tu poradę (dyżury ekspertów pod nr. tel. 22 333 73 28 od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 oraz...

 • Europejski Bank Centralny otwiera nową siedzibę

  Podpalone radiowozy, jeden ranny policjant, uszkodzone budynki - to efekt zamieszek, do których doszło nad ranem we Frankfurcie nad Menem. Przed południem (godz. 11.00) zostanie tam otwarta nowa siedziba Europejskiego Banku Centralnego. Do miasta już od wczoraj ściągają przeciwnicy polityki prowadzonej przez bank.

 • ..., zadzwoń na dyżur eksperta w biurze Rzecznika Ubezpieczonych pod nr 22 333 73 26 i 22 333 73 27 (pon.-piątek w godz.11.00-15.00). Lokata w banku! Ale jaka? 12. Jeżeli chcesz ulokować pieniądze na krótko... Możesz wybrać lokatę 2-, 3-miesięczną. Mogą być oprocentowane nawet na 5 proc., zwłaszcza w mniej znanych bankach, np. IDEA banku (warunek: kwota lokaty od 1000 zł do 10 000 zł) czy w Meritum...

 • Dzisiaj wznowiono handel na giełdzie w Atenach. Inwestorzy pozbywali się akcji

  Dzisiejsza sesja na giełdzie w Atenach zakończyła się rekordowym 16-proc. spadkiem głównego indeksu. Obrót akcjami wznowiono tam po pięciotygodniowej przerwie. Inwestorzy przez cały dzień pozbywali się akcji. Główny indeks już po otwarciu spadł ponad 22 proc. Najwięcej traciły banki.

 • Bieg Pamiętaj z Nami 2018

  Do 8 kwietnia zostało tylko dwa dni, aby wpłacić 35 zł i wystartować w Biegu Pamiętaj z Nami 2018/ na 5 km w czasie 1 godz. organizowanym przez Muzeum Historyczne Miasta Krakowa.

 • Kurs Action ostro w dół po informacji o wniosku o postępowanie sanacyjne

  Kurs akcji Action zareagował w poniedziałek silnym spadkiem na informację o złożeniu przez zarząd wniosku o postępowanie sanacyjne. O godz. 15:22 kurs zniżkował o 30,6 procent. Na końcu sesji stracił 43 proc. (duży wolumen, duża wartośc obrotu).

 • Rzeź na spółkach Leszka Czarneckiego

  Od rana spada środowy kurs akcji Idea Banku oraz Getin Noble Banku; po godzinie 12. Idea Bank odnotował 16,73-proc. spadek, a akcje Getin Noble Banku zniżkowały o 21,57 proc. Spółki te należą do biznesu Leszka Czarneckiego.

 • Krótko po otwarciu środowej sesji notowania akcji Grupy Azoty spadały o ponad 8 proc. w reakcji na informację, że EBOiR sprzedał w ramach procesu budowy przyspieszonej księgi popytu 2,85 mln akcji tej spółki w ofercie prywatnej. To połowa pakietu akcji Azotów posiadanego dotąd przez EBOiR. Księgę popytu prowadzili mBank i Societe Generale.

 • Wprawdzie dzisiaj Japończycy mają Święto Założenia Państwa, to nie oznacza to wcale, że w tak napiętej sytuacji na rynkach finansowych na chwilę wolnego może pozwolić sobie Bank Japonii.

 • Dzisiejsze słowa jednego z członków ECB (Benoit Coeure), że program QE, aby był efektywny musi być duży, nie mogły być wsparciem dla wspólnej waluty. Zwłaszcza, że rynek cały czas "zastanawia" się, co ostatecznie zaproponuje Europejski Bank Centralny. Posiedzenie już w przyszłym tygodniu (22 stycznia), chociaż nie ma pewności, czy już wtedy zobaczymy wszystkie szczegóły.