• Informacje na temat:

  bank internet

Artykuły na temat: bank internet
 • .... 5 zł (są jednak banki, w których jest to nawet 20 zł!). Dlatego warto mieć świadomość, że płacąc rachunki przez internet, możemy sporo zaoszczędzić. Jeśli zależy nam na tym, by uniknąć niepotrzebnych wydatków, zacznijmy od sprawdzenia, ile kosztuje przelew internetowy w banku, w którym mamy już rachunek. Jeżeli takie operacje mamy w ramach umowy za darmo, nie musimy szukać dłużej. Żeby zacząć...

 • Internet 3.0 zacznie się od Polski?

  Internet 3.0 zacznie się, kiedy internauci dostaną możliwość łatwego sprzedawania swoich treści bez pośrednictwa YouTube'a czy Facebooka. Możliwe, że nastąpi to tej jesieni. I to za sprawą polskiej firmy.

 • Bank chętniej udzieli kredytu osobom, które już zaciągały pożyczki niż komuś, kto nie brał żadnych kredytów, a przez to nie ma o nim informacji...

 • Mężczyźni kupują w internecie chętniej niż kobiety

  Z najnowszego raportu Blue Media wynika, że w tym roku więcej mężczyzn niż kobiet dokonuje zakupów przez internet. Expander zwraca uwagę, że panowie najchętniej wybierają najbezpieczniejsze metody płatności - za pobraniem i płatność kartą. Panie preferują natomiast płatności elektroniczne. Kluczowa dla obu płci jest wygoda płatności.

 • ...internet, przyjrzyj się dokładnie, jak wygląda system dostępu do konta w nowym banku (symulator znajdziesz na stronie internetowej banku) – czy jest przejrzysty i łatwy w obsłudze oraz czy e-konto(...) debetowej lub kredytowej oraz za wypłaty z bankomatu. Niektóre banki oferują bezpłatne wypłaty tylko z własnych bankomatów, inne z bankomatów 2-3 firm, a niektóre z wielu lub nawet wszystkich na całym...

 • Arbolet - nowy, lepszy internet

  Dziś niewiele osób wyobraża sobie życie bez internetu. W globalnej sieci robimy zakupy, inwestujemy pieniądze, szukamy rozrywki i szukamy znajomych. Internet miał być ostoją wolności, ale w ostatnich latach nasiliła się jego cenzura, a prywatność internautów została mocno nadszarpnięta. Lekarstwem na brak prywatności w sieci jest Arbolet.

 • Z obawy o to, by nikt cię nie okradł, nie robisz zakupów online, a rachunki płacisz tylko na poczcie? Dowiedz się, co robić, by internetowe płatności były bezpieczne.

 • Chociaż konta bankowe ciągle najczęściej zakładamy w placówce banku, liczba osób otwierających je przez internet stale rośnie. Jest to oczywiście sposób bardzo wygodny: wniosek składamy na odległość, a wszystkie dokumenty do podpisania dostarcza nam kurier. Czy ta wygoda idzie w parze z bezpieczeństwem?

 • ...przy bankomacie Ryzyko kradzieży przy bankomacie wcale nie polega na tym, że zostaniemy napadnięci i ktoś odbierze nam kartę lub wypłacone pieniądze, choć oczywiście na to także należy uważać. Najczęściej bankomatowe kradzieże to tzw. skimming, czyli skopiowanie zawartości paska magnetycznego karty bankowej i stworzenie jej duplikatu. Karty mogą być kopiowane wszędzie tam, gdzie nimi płacimy...

 • BGK razem z Aliorem pożyczą na szybki internet

  Bank Gospodarstwa Krajowego za pośrednictwem Alior banku będzie udzielał preferencyjnych pożyczek ze środków programu Polska Cyfrowa dla firm telekomunikacyjnych na rozwój infrastruktury szybkiego internetu.