• Informacje na temat:

  bank millenium konto osobiste

Artykuły na temat: bank millenium konto osobiste
 • Zanim założymy konto osobiste, zastanówmy się, na jakich usługach nam najbardziej zależy. Czy będziemy dokonywać płatności w oddziale banku, czy przez internet lub telefon? Czy dużo przelewów będziemy robić w miesiącu? Czy planujemy ustanowić zlecenia stałe lub polecenia zapłaty? Jak często będziemy płacić kartą?

 • ...karty. Zaproponujmy, aby dziecko wpisało go zawczasu np. do komórki. 4. Banki zachęcają, aby zaopatrywać nastolatków w tzw. karty przedpłacone. Wydają je m.in. Bank Millenium, Bank Pekao, Bank(...). Warto rozmienić pieniądze np. po 10 zł, aby wychowawca nie miał kłopotów z wypłatami i napiszmy na kopercie dzienny limit. 3. Od 13. roku życia dziecko może stać się posiadaczem konta osobistego...

 • Komu powierzyć oszczędności?

  O tym, że pieniądze, których nie wydajemy na najpilniejsze potrzeby, warto oszczędzać i inwestować, wiedzą wszyscy. Dylemat stanowi decyzja, któremu bankowi powierzyć nadwyżkę środków.

 • Lojalny klient dostanie więcej

  Instytucje finansowe kuszą nowymi lokatami i kontami osobistymi. Wprowadzają do oferty produkty antybelkowe (omijające tzw. podatek Belki - red.), nowe rodzaje rachunków oraz lokaty z rosnącym oprocentowaniem. Na największe zyski mogą oczywiście liczyć najbardziej aktywni klienci. Regularne zasilanie konta jest nagradzane wyższym oprocentowaniem, a otworzenie rachunku umożliwia skorzystanie z dodatkowego pakietu usług. Być może jedna z poniższych ofert będzie idealną okazją dla naszych...

 • Kasa dla dziecka

  Chcesz zrobić dziecku wyjątkowy prezent z okazji 1 czerwca? Załóż mu konto i podaruj kartę płatniczą. Wyrazisz w ten sposób swoje zaufania, a dziecko zrobi ważny krok w stronę dorosłości. Jeżeli ten krok ma już za sobą, zacznij oszczędzać na jego przyszłość.

 • Rewolucja! Przelewy bankowe odchodzą do lamusa

  Dostęp do konta przez telefon, zapłata rachunku sprowadzona do zrobienia mu zdjęcia, przelew oparty wyłącznie na znajomości adresu mailowego odbiorcy - banki prześcigają się w tym, aby zwolennicy nowinek technicznych chcieli u nich otworzyć konto.

 • Prywatny bank

  Zaciszne gabinety, fotele ze skóry i nieodłączne cygara - tak jeszcze niedawno wyglądały nasze wyobrażenia o bankowości dla najbogatszych. Wzrost zamożności społeczeństwa spowodował jednak, iż coraz więcej osób dołącza do elitarnej grupy klientów. Coraz więcej też banków przygotowuje ofertę private bankingu - pisze specjalista z ARW IMAGE.

 • Mieszkanie dla VIP-a

  Rynek luksusowych nieruchomości mieszkaniowych w Polsce nie jest jeszcze tak dobrze rozwinięty, jak na Zachodzie. Mimo to deweloperzy coraz częściej kuszą nas apartamentami o metrażach powyżej 100-150 m kw - pisza specjaliści z ARW Image.

 • Zarabiając 9 tys. zł miesięcznie możesz sobie kupić apartament w Krakowie

  8755 zł - takim miesięcznym wynagrodzeniem trzeba się wykazać, aby kupić 120-metrowy apartament w Krakowie - wynika z analizy Lion's House i portalu nieruchomości Domy.pl. Aby kupić apartament najmniej zarabiać muszą mieszkańcy Katowic i Łodzi, gdzie aby stać właścicielem podobnego lokalu, trzeba dysponować dochodem ok. 6 tys. złotych.