• Informacje na temat:

  bank millennium konto osobiste

Artykuły na temat: bank millennium konto osobiste
 • Dziecko, które ukończyło 13 lat może rozpocząć przygodę z bankowością i za zgodą rodzica założyć konto w banku.

 • Konta bankowe nie takie darmowe, jak pokazują reklamy. Ile i za co płacimy naprawdę?

  Coraz więcej banków zachęca Polaków do zakładania bezpłatnych kont osobistych, w których klienci nie ponoszą opłat za prowadzenie rachunku, przelewy czy wypłaty z bankomatów. Dane NBP pokazują jednak, że Polacy płacą za swoje konta coraz więcej. Które rachunki są rzeczywiście bezpłatne i jak czytać oferty banków?

 • Przed wakacjami warto pomyśleć o założeniu dziecku konta w banku. Dzięki karcie płatniczej nie będzie musiało nosić przy sobie większych sum. A nam łatwiej będzie kontrolować jego wydatki.

 • Premium Banking - ile musisz zarabiać, żeby zostać wyjątkowym klientem banku?

  Oferta przygotowana wyłącznie dla wybranych? Za VIP-obsługę trzeba dodatkowo zapłacić, i to niemało.

 • ...niektóre banki (np. BZ WBK, Millennium, ING Bank Śląski, PKO SA). Żeby ją zamówić, nie trzeba mieć w nich konta osobistego. Karty przedpłaconej mo żesz używać, robiąc zakupy w internecie, ale nie(...) na moje konto? Płatności internetowe są bezpieczne, ale pod warunkiem że przestrzegamy kilku zasad. Każdy bank, który umożliwia swoim klientom dostęp do konta za pośrednictwem internetu, przekazuje...

 • Ranking kont oszczędnościowych - styczeń 2015

  Nowy rok niesie ze sobą zwykle zmiany. Także TotalMoney.pl postanowiło zmienić comiesięczny ranking kont oszczędnościowych. Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem kont dla nowych środków, nowych klientów i standardowych. Które z nich jest najbardziej korzystne?

 • Umowy śmieciowe bankom niestraszne

  Pracujesz na umowę o dzieło i chcesz zaciągnąć kredyt mieszkaniowy? W niektórych bankach będzie ci łatwiej niż gdybyś pracował na etacie, ale na czas określony. Tzw. śmieciowe umowy, ostro krytykowane w ostatniej kampanii wyborczej, nie przekreślają dostępu do kredytu.

 • Bank Millennium dostosowując się do oczekiwań swoich klientów rozwija kanały elektroniczne i ocenia, że w perspektywie najbliższych pięciu lat konieczne może być zmniejszenie liczby placówek o 10-20 proc. - poinformował Joao Bras Jorge, prezes Banku Millennium.

 • Jak zarabiać na pieniądzach banków?

  Wpływ wynagrodzenia, płatności kartą, zakładanie lokat za nieswoje pieniądze i rekomendowanie bankowych usług - czyli jak zarobić, żeby się nie narobić.

 • Kolejny bank ułatwi dostęp do e-urzędu

  Możliwość sprawdzania punktów karnych nakłoniła sporą grupę osób do założenie tzw. profilu zaufanego czyli elektronicznego identyfikatora pozwalającego zdalnie załatwiać sprawy urzędowe. Obecnie profil zaufany ma około 750 tys. osób, z czego ponad 150 tys. zostało założonych przez internetowe konta w bankach.