• Informacje na temat:

  bank pekao

Artykuły na temat: bank pekao
 • Kilka lat temu kupiłam mieszkanie na kredyt we frankach szwajcarskich (zaciągnęłam go w banku Pekao S.A). Niestety, gdy kurs franka poszybował w górę, bank nie stosował się do wszystkich przepisów. Nie obniżył odsetek tak, jak powinno to wynikać to z umowy kredytowej. Podobno teraz powinien zwrócić niesłusznie pobrane kwoty? Agnieszka z Zakopanego...

 • Bank Pekao zawarł list intencyjny z Alior Bankiem dotyczący wstępnych dyskusji oraz analiz wykonalności ich potencjalnej współpracy lub połączenia obu podmiotów - podało Pekao w komunikacie w poniedziałek w nocy.

 • E-maile z tematem „Uruchomienie kredytu” to oszustwo. Bank Pekao S.A. ostrzega przed e-mailami o rzekomo przyznanym kredycie....

 • Pekao i Alior Bank odstąpiły we wtorek od negocjacji w sprawie połączenia - podały banki w komunikatach. W komunikacie Banku Pekao podano jednocześnie, że bank pozostaje otwarty na "opcje wzrostu nieorganicznego zgodnego z realizacją obecnej strategii".

 • .... Z najnowszego, lipcowego raportu invigo.pl wynika, że najlepsze oferty modelowego kredytu (200 tys. zł, 30 lat, 40 tysięcy wkładu własnego) mają PKO BP, Bank Pocztowy oraz Alior Bank. Kolejne miejsca zajęły Deutsche Bank oraz Pekao S.A. Co ciekawe, te same banki zwyciężyły w rankingu kredytów dla osób, które nie mają wkła du własnego.

 • Alior Bank zdementował informacje, jakoby kupił udziały w Pekao

  Alior Bank zdementował informacje medialne, jakoby kupił udziały w Pekao - poinformował PAP Dariusz Kozdra z biura prasowego Alior Banku.

 • Już od pierwszego lipca we wszystkich sklepach Biedronki w Polsce można będzie dokonywać zakupów kartami płatniczymi. Płatności bezgotówkowe będzie obsługiwał Bank Pekao. W Biedronce będzie można zapłacić kartami działającymi w systemach VISA lub MasterCard. PAMIĘTAJ! Będzie można również płacić za zakupy zbliżeniowo. Biedronka nie zrezygnuje też z płatności mobilnych za pomocą telefonu...

 • Pekao powalczy o nowych klientów

  Pekao, drugi co do wielkości bank na polskim rynku, chce agresywniej pozyskiwać klientów detalicznych. Zaoferował nowe konto osobiste i oszczędnościowe - liczy, że w tym roku otworzy 400 tys. nowych rachunków. W drugim kwartale udostępni też płatności telefonem BLIK.

 • Władze spółek droższe o jedną piątą. Ile w 2017 roku zarobili prezesi banków?

  Piwowara, byłego wiceprezesa Banku Pekao. Stracił on stanowisko po przejęciu kontrolnego pakietu Banku Pekao przez PZU i Polski Fundusz Rozwoju. Jego odprawa wyniosła 2,1 mln zł, a łączne zarobki w ub.r(...) mln zł. Alior i Pekao to instytucje, które na wynagrodzenia dla swoich zarządów wydały w minionym roku najwięcej. Na trzecim miejscu jest Bank Zachodni WBK. Uchodził dotychczas za jedną z bardziej...

 • Bloomberg: UniCredit rozważa sprzedaż Pekao

  UniCredit rozważa sprzedaż części posiadanych aktywów, w tym Banku Pekao, by zwiększyć kapitały własne - wynika z nieoficjalnych informacji Bloomberga.