• Informacje na temat:

  bank pko sa za 2015 r

Artykuły na temat: bank pko sa za 2015 r
 • Rok 2015 upłynie pod znakiem zmiany przepisów prawnych. Na niektóre czekaliśmy od lat, inne mogą być zaskoczeniem. Wszystkie warto znać, bo to się opłaca. Podpowiadamy, które przydadzą się nam na co dzień.

 • PKO Bank Polski po raz kolejny został liderem rankingu "Miesięcznika Finansowego BANK". Zwyciężył również w kategoriach "Banki Finansujące Nieruchomości" i "Consumer Finance".

 • Mieszkanie dla Młodych. Jak najszybciej złóż wniosek

  We wrześniu 2015 r. weszły w życie nowe, dużo korzystniejsze przepisy dotyczące rządowego programu dopłat do kredytów hipotecznych „Mieszkanie dla Młodych” (MdM). Dzięki nim można korzystać z tego programu także przy kupnie mieszkań na rynku wtórnym, zdecydowanie bardziej preferencyjne warunki uzyskały też rodziny wielodzietne.

 • PKO Bank Polski złożył wniosek o upadłość Prokomu

  - PKO Bank Polski złożył wniosek o upadłość Prokomu Investments - poinformował Tomasz Adamski, rzecznik SO w Gdańsku. Wiceprezes spółki Marcin Dukaczewski poinformował z kolei, że Prokom uzgodnił z bankiem wszystkie elementy porozumienia, zgodnie z którym PKO BP wycofa w krótkim czasie wniosek.

 • ...akademickim wynosiło ono 2500 zł). Wniosek kredytowy, wraz z od powiednimi dokumentami, należy złożyć do 15 listopada w jednym z następujących banków: PKO Bank Polski, Bank Pekao S.A., Bank Pol skiej(...) ukończeniu odsetki są spłacane przez budżet państwa. Później oprocentowanie kredytu wynosi połowę stopy redyskontowej weksli Narodowego Banku Polskiego. Obecnie – w październiku 2015 r. – odsetki wynoszą...

 • PKO Bank Polski złożył wniosek dotyczący otwarcia oddziału w Czechach

  PKO Bank Polski pracuje nad uruchomieniem oddziału korporacyjnego w Czechach. W czerwcu Bank złożył do KNF wniosek notyfikacyjny w tej sprawie.

 • ​Ile zarabiają prezesi banków w Polsce? Ranking wynagrodzeń

  Zarobki członków zarządów banków idą w miliony, ale stanowią niewielką część kosztów instytucji finansowych.

 • PKO BP umacnia się w samorządach

  Bank PKO BP umacnia się w obsłudze samorządów. Poznań, Rzeszów, Katowice, Kraków, to największe miasta, z którymi w mijającym roku bank podpisał umowę lub rozpoczął współpracę w zakresie obsługi budżetu.

 • Nie we wszystkich państwowych spółkach ścięto królewskie pensje

  ...wynagrodzenie prezesa PKO BP Zbigniewa Jagiełły było o 55 proc. niższe od apanaży Lovaglia. Teraz jednak szef największego krajowego banku musiał się pogodzić z obniżką pensji o 60 proc., bo PKO BP już(...) miesięcznie miał do dyspozycji ok. 120 tys. zł. Andrzej Klesyk, szef PZU w latach 2007-2015, dostawał 150 tys. zł miesięcznie. Paweł Surówka, prezes firmy od kwietnia, będzie mógł się zbliżyć do...

 • Zadaniem banków, w tym PKO BP, jest aktywizacja środków do Planu Morawieckiego - PKO BP

  - Zadaniem banków w Polsce, w tym banku PKO BP, jest aktywizacja środków krajowych do wspierania Planu Morawieckiego - powiedział prezes PKO BP Zbigniew Jagiełło. O godz. 15.41 akcje banku zniżkowały na GPW o 1 procent.