• Informacje na temat:

  bank pocztowy opinie

Artykuły na temat: bank pocztowy opinie
 • Jak zarabiać na pieniądzach banków?

  Wpływ wynagrodzenia, płatności kartą, zakładanie lokat za nieswoje pieniądze i rekomendowanie bankowych usług - czyli jak zarobić, żeby się nie narobić.

 • Sprawdź, ile zarabia na tobie bank?

  W 2013 r. usługi finansowe podrożały średnio o niecałe 2 proc. Instytucje zyskiwały na niższych odsetkach od depozytów, a traciły na prowizjach.

 • RPP może obniżyć stopy procentowe w Polsce?

  Obawy o spowolnienie światowej gospodarki, gorsze dane makro z Polski oraz kwestia wyboru nowej RPP, która w większym stopniu może być zorientowana na wspieranie wzrostu PKB powodują, że część ekonomistów zmniejsza skalę oczekiwanych podwyżek stóp NBP w przyszłym roku, bądź w ogóle się z nich wycofuje. Pojawiają się opinie, że nowa RPP może wrócić do tematu obniżek stóp.

 • Ranking banków 2016: Gdzie można liczyć na najlepszą obsługę?

  Wyniki tegorocznego badania jakości obsługi w bankach mogą zaskakiwać. Choć Bank Millennium utrzymał pozycję lidera, drugie i trzecie miejsce przypadło kolejno Getin Bankowi oraz mBankowi, którzy zdetronizowali ubiegłorocznych finalistów, tj. ING Bank Śląski i Deutsche Bank. O tym, że obsługa klienta nadal w wielu miejscach kuleje, świadczy jednak ogólny wynik dla wszystkich przebadanych placówek

 • Nadszedł długo wyczekiwany przez rynki dzień

  Od kilku dni rynki finansowe czekają na środową decyzję Fed, które może mieć kluczowe znaczenie dla dalszego kształtowania się poziomów głównych par walutowych i złotego oraz rentownościach obligacji. Publikacja danych GUS pozostanie w cieniu wydarzenia w Waszyngtonie.

 • Główny Urząd Statystyczny opublikował dane o PKB za III kwartał

  W trzecim kwartale 2014 r. PKB wzrósł o 3,3 proc. rok do roku - ogłosił w piątek GUS w tzw. szybkim szacunku. Urząd skorygował też dane za drugi kwartał br. - podał, że PKB w tym czasie zwiększył się o 3,5 proc. rdr, a nie jak wcześniej szacowano o 3,3 proc.

 • Funt mocno w górę po decyzji SN

  Dzisiaj poznaliśmy też komunikat Sądu Najwyższego wskazujący, że to parlament będzie decydował o wdrożeniu Artykułu 50 Traktatu Lizbońskiego, który formalnie uruchamia proces Brexit-u (negocjacji ws. wyjścia z Unii Europejskiej). Nie jest jednak wykluczone, że rząd może złożyć w tej sprawie apelację, która byłaby rozpatrzona w pierwszych dniach grudnia.

 • Wybory w USA: Dolar będzie zwycięzcą?

  Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych mają duży wpływ na wyceny światowych aktywów. Ewentualna wygrana Donalda Trumpa spowodowałaby silny, negatywny impuls na rynkach akcji i byłaby niekorzystna dla światowego handlu. Zdaniem Kamila Maliszewskiego z Domu Maklerskiego mBanku zarówno zwycięstwo kandydata republikanów, jak i Hillary Clinton powinno umocnić dolara.

 • Hipoteki: Opłacalne tete-a-tete z bankiem

  Deutsche Bank PBC, Getin, Nordea i Pocztowy to tylko niektóre banki, które w zamian za współpracę na swoich warunkach są w stanie obniżyć marżę kredytu hipotecznego nawet o 1 p.p. lub więcej.

 • Już pięć instytucji oferuje możliwość założenia lokaty za pośrednictwem sieci bez konieczności posiadania rachunku bankowego.