• Informacje na temat:

  bank zachodni

Artykuły na temat: bank zachodni
 • Zurich, San Francisco, Nowy Jork - w tych miastach najwięcej wypłaty zostaje w kieszeni

  Deutsche Bank opracował ranking 28 metropolii, w których zarabia się najwięcej. Wziął pod uwagę zarówno pensje ich mieszkańców, jak i koszty życia w największych i najbardziej znaczących miastach na świecie. Próżno w tym zestawieniu szukać polskich miast.

 • Bank Zachodni WBK podpisał z Bankiem Gospodarstwa Krajowego portfelową umowę linii gwarancyjnej z regwarancją udzielaną przez Europejski Fundusz Inwestycyjny w ramach programu COSME.

 • Ile zarobił Mateusz Morawiecki w BZ WBK

  Mateusz Morawiecki, długoletni prezes Banku Zachodniego WBK, po długiej zwłoce, zdecydował się opublikować swoje oświadczenie majątkowe. Wynika z niego, że obecny wicepremier i minister rozwoju na swoim koncie zgromadził oszczędności w wysokości 3 158 000 zł oraz papiery wartościowe, które zostały wycenione na 3 839 000 zł brutto. Suma tych dwóch pozycji wynosi 6 997 000 zł.

 • Bank Zachodni WBK podpisał list intencyjny dotyczący współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową w zakresie rozliczeń płatności kartami. Obsługa płatności kartami będzie dokonywana w ramach wprowadzanego przez KIR Systemu Płatności Kartowych.

 • Rosnące koszty pracy wyraźnie wpłyną na działalność firm IT w Polsce

  Analitycy Haitong Bank przyjrzeli się spółkom na polskim rynku IT i wyróżnili najważniejsze tematy, które będą miały największy wpływ na ten sektor w najbliższych latach. Ich zdaniem dużą rolę odgrywać będą rosnące koszty pracy, co związane jest z nieustającą presją płacową i oczekiwanymi zmianami w pobieraniu składek ZUS od 2019 roku. Analitycy Haitong Bank wymieniają ponadto rozwój przetargów...

 • UNI - EN REPORT No2/2018 Consolidated Financial Statement of Bank Zachodni WBK Group for 2017, Management Board Report on Bank Zachodni WBK Group Performance...

 • Sektor energetyczny atrakcyjnym pracodawcą

  Pod względem wynagrodzeń i kosztów pracy sektor energetyczny znalazł się już na poziomie, jaki notowany jest w krajach Europy Zachodniej. To między innymi efekt przywilejów wywalczonych przez pracowników tego sektora.

 • UNI - EN REPORT No1/2018 Financial Highlights,Financial Statement of Bank Zachodni WBK for 2017, Independent Registered Auditor` Report on the audit of...

 • Mieszkanie dla Młodych. Jak najszybciej złóż wniosek

  Noble Bank, Bank Polskiej Spółdzielczości, Alior Bank, SGB-Bank, Bank Ochrony Środowiska, Bank BGŻ BNP Paribas, Bank Millennium, Euro Bank, Deutsche Bank Polska, Bank Zachodni WBK, Raiffeisen Bank Polska(...)Te zmiany sprawiły, że MdM cieszy się wyjątkową popularnością. Kwota dopłat wzrosła ze średniego poziomu ok. 35 mln zł miesięcznie do ponad 110 mln zł. Z danych Banku Gospodarstwa Krajowego (to on...

 • Bank Zachodni WBK upraszcza ofertę

  Bank Zachodni WBK, trzeci pod względem wielkości gracz na rynku, upraszcza ofertę dla klientów detalicznych. Zamiast wielu rachunków dla różnych grup od dziś jest jeden podstawowy, ale z możliwością samodzielnego dopasowania usług, z których klient chce korzystać. We wrześniu nowe konto, z możliwością indywidualnego dopasowania zaprezentuje Alior.