• Informacje na temat:

  banki mywallet

Artykuły na temat: banki mywallet
 • Kartą czy gotówką?

  Obecnie w Polsce jedynie ok. 20 proc. sklepów i punktów usługowych akceptuje transakcje bezgotówkowe, chociaż oznaczają one wyższe obroty i krótszy czas transakcji. Przyśpieszenie rozwoju rynku płatności bezgotówkowych będzie zależało od rozszerzenia sieci akceptacji, a z tym jest problem.

 • Szok: Polska pozostawiła Niemców pobitych w polu

  Po niecałych trzech miesiącach od wprowadzenia usługi mobilnych płatności T-Mobile miała już ponad 5 tys. aktywnych użytkowników. Polska spółka należąca do Deutsche Telekom chce, by do końca roku było ich 10 razy więcej. Po Polsce usługa mobilnych płatności będzie sukcesywnie wprowadzana w 5 innych państwach, w tym w Niemczech i Czechach. W Polsce penetracja tych usług to nawet 80 proc. punktów w największych miastach.

 • Rewolucja w komórkach

  Opłatami za pomocą dotyku telefonem komórkowym terminalu zainteresowanych jest około trzy miliony Polaków. Do prezentacji nowej usługi płatności mobilnych właśnie przystępują telekomy - informuje "Rzeczpospolita".

 • Płatności zbliżeniowe: karty już standardem, czas na telefony

  Klienci banków działających na polskim rynku trzymają w portfelach ok. 13,4 mln kart do płatności bezdotykowych. Lada dzień przeprowadzanie transakcji zbliżeniowych będzie również możliwe przy użyciu telefonów komórkowych.