• Informacje na temat:

  banki szwajcarskie w warszawie

Artykuły na temat: banki szwajcarskie w warszawie
 • ...gotówkowe zaciągnęło ponad 30 proc. rodaków. Kiedy w latach 2006-2008 kurs franka szwajcarskiego był wyjątkowo niski, zadłużyła się rekordowa ilość Polaków. Niestety, czas boleśnie zweryfikował ten(...)}}--> Przyszłość widzieliśmy przez różowe okulary Weronika, 33 lata. Nie stać jej na rozwód: Banki biły się o nas. Byliśmy dla nich wymarzonymi klientami: młodzi, bez dzieci, każde z niezłym dochodem...

 • Pracownik - największe zagrożenie dla firmy

  ...laboratorium odzyskiwania danych Kroll Ontrack. Przytoczył niedawny przypadek, kiedy były pracownik szwajcarskiego banku przekazał dane 2 tys. swoich byłych klientów portalowi Wikileaks, narażając bank na(...) Ochrony Danych Osobowych w Warszawie. Szukasz pracy? Przejrzyj oferty w serwisie Praca INTERIA.PL...

 • Nieoczekiwany skutek wygranej z kredytodawcą: Banki mogą się domagać od klientów zapłaty wynagrodzenia

  Banki mogą się domagać od klientów, którym udało się unieważnić umowę o kredyt, zapłaty wynagrodzenia. Dlaczego? Ponieważ ci drudzy korzystali bezpłatnie z udostępnionego im kapitału.

 • Wygrana frankowiczów przed sądem

  Frankowicze wygrali przed sądem z bankiem - poinformowało TVP Info. Warszawski Sąd Okręgowy zasądził od banku na rzecz klientów 2,1 mln zł, uznając, że przed podpisaniem umowy bank nierzetelnie informował o oferowanym produkcie.

 • Dodatkowe argumenty dla frankowiczów

  W sprawach kredytów walutowych sądy do tej pory skupiały się w większości na kwestiach abuzywności postanowień odsyłających do tabel kursowych banków. Nowością w tych sprawach jest to, że coraz częściej mówi się o nierównomiernym rozłożeniu ryzyka walutowego pomiędzy kredytobiorcę a bank, zaś sądy dopuszczają dowody z opinii biegłych w tym zakresie.

 • Piechociński chce majstrować przy kredytach we franku

  Wicepremier, minister gospodarki Janusz Piechociński ze strachem myśli o umocnieniu się franka po szwajcarskim referendum.

 • Felieton: Niewygodne fakty z życia banków i bankowców

  Tytuł publikacji może nieco mylić - nie będzie to "bankowy pudelek". Prezentowane poniżej informacje to nie plotki, tylko żywe fakty z krajowego bankowego podwórka; aczkolwiek mało znane i nigdy nie poruszane w debatach na temat sektora finansowego. Wchodząc głębiej w sekrety tej branży pragnę wykazać, jak bardzo banki oderwały się od swojej, wytyczonej przez nasze państwo, roli. I jak

 • Ważna decyzja dla frankowiczów

  Kredyty hipoteczne denominowane we frankach szwajcarskich to nie tylko problem wielu tysięcy Polaków. W podobny sposób swoje mieszkania i domy nabyli mieszkańcy innych "nowych" państw w Unii Europejskiej. Kredytobiorcy staraj się dochodzić praw także przed organami sądowniczymi Wspólnoty.