• Informacje na temat:

  banki w polsce lista

Artykuły na temat: banki w polsce lista
 • Praca w Polsce, czyli nowa pańszczyzna. Jak bronić się przed toksycznym szefem?

  ...koszty wypalenia zawodowego, koszty obniżonej wydajności zawodowej. Nie wiemy, bo nikt tego w Polsce nie bada - dodaje. Miliardy za toksyczną pracę 616 mld euro. To więcej, niż MFW chciał pożyczyć(...) Europejskiej na bierność naszego rządu: "W Polsce istnieje ok. 35 tys. przedsiębiorstw zatrudniających powyżej 50 osób, zobowiązanych do wdrożenia unijnej dyrektywy. 7 tys. przedsiębiorstw podpisało ze...

 • Czy zawsze możemy negocjować z bankiem?

  14 banków zdecydowało się podnieść marże kredytów hipotecznych na przełomie 2015 i 2016 roku. Bankowcy odżegnują się od tego, że podwyżki wynikają z objęcia sektora podatkiem bankowym. Eksperci nie mają co do tego wątpliwości, jednak przyznają, że lista przyczyn jest dużo dłuższa. Pytanie - jak długo kredyty będą droższe.

 • Polski fachowiec jest dla nich na wagę złota

  ...- W porównaniu do wcześniejszych lat banki zaostrzyły warunki przyznawania kredytów, co negatywnie odbija się na sektorze budowlanym - mówi Agnieszka Cybulska z biura pośrednictwa pracy Larex. Pod(...) zlecenia krótkoterminowe. Polacy pozostawiają po sobie "ślady" w wielu miejscach. Lista zbudowanych lub wyremontowanych przez nas obiektów obejmuje nie tylko szpitale, opery, budynki biurowe, lotniska...

 • Tajemnica bankowa znika, a banki tracą autorytet

  bankowy jest publicznie zaszczuwany i wbrew własnej woli dołącza do grona znienawidzonych w Polsce instytucji: ZUS-u i skarbówki.

 • UE:Quasi-państwo bez fundamentów

  Od wielu miesięcy z coraz większym zniechęceniem obserwujemy kolejne szczyty Unii Europejskiej, które mają w cudowny sposób rozwiązać strukturalne problemy zadłużenia, niskiej konkurencyjności gospodarczej Europy, bezrobocia, zatorów płatniczych, niewypłacalności banków. Właściwie lista priorytetowych spraw do rozwiązania i najbardziej palących problemów jest już tak długa, że samo ich...

 • Banki i bankomaty w czasie Światowych Dni Młodzieży

  Większość banków będzie działać bez zmian w czasie Światowych Dni Młodzieży w ostatnim tygodniu lipca w Krakowie, ale operatorzy bankomatów liczą się ze wzmożonym popytem na wypłatę gotówki. Zdaniem ekspertów mogą wystąpić przypadki braku gotówki.

 • W Polsce co trzecia rodzina nie ma własnego mieszkania. To znaczy że musi je wynajmować albo mieszkać kątem u rodziny, co zdarza się najczęściej. Czy nowy projekt „Mieszkanie+” może coś w tej sprawie zmienić? Czas pokaże... W każdym razie ma być wdrażany w życie już w pierwszym półroczu 2017 roku.

 • Banki Żywności w Polsce czekają na ustawę o niemarnowaniu produktów spożywczych

  Banki Żywności w Polsce czekają na ustawę o niemarnowaniu produktów spożywczych. Według szacunków organizacji, nowe przepisy pozwoliłyby na ocalenie nawet 30 tysięcy ton żywności rocznie - czyli 20 razy więcej niż obecnie.

 • Lingwiści pilnie poszukiwani

  ...rekrutacyjne z nastawieniem na zatrudnienie lingwistów. Dla centrów zlokalizowanych w Polsce priorytetem jest zdolność świadczenia usług biznesowych w języku ojczystym klienta. Zdaniem Marty Aserigadu(...) poziomie co najmniej komunikatywnym - mówi Anna Kosińska. W tej sytuacji na znaczeniu zyskują inne kompetencje lingwistyczne. Dziś centra biznesowe w Polsce oferują usługi w 34 językach obcych. Oprócz...

 • Prosty sposób na przenosiny między bankami

  Sektor bankowy cieszy się coraz większym zaufaniem Polaków. Z tegorocznego badania "Wizerunek polskiego sektora bankowego" wykonanego przez TNS Polska dla Związku Banków Polskich, którego partnerem była Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. wynika, że opinia na temat banków jest najlepsza od siedmiu lat.