• Informacje na temat:

  banki w polsce lista

Artykuły na temat: banki w polsce lista
 • Praca w Polsce, czyli nowa pańszczyzna. Jak bronić się przed toksycznym szefem?

  ...koszty wypalenia zawodowego, koszty obniżonej wydajności zawodowej. Nie wiemy, bo nikt tego w Polsce nie bada - dodaje. Miliardy za toksyczną pracę 616 mld euro. To więcej, niż MFW chciał pożyczyć(...) Europejskiej na bierność naszego rządu: "W Polsce istnieje ok. 35 tys. przedsiębiorstw zatrudniających powyżej 50 osób, zobowiązanych do wdrożenia unijnej dyrektywy. 7 tys. przedsiębiorstw podpisało ze...

 • Czy zawsze możemy negocjować z bankiem?

  14 banków zdecydowało się podnieść marże kredytów hipotecznych na przełomie 2015 i 2016 roku. Bankowcy odżegnują się od tego, że podwyżki wynikają z objęcia sektora podatkiem bankowym. Eksperci nie mają co do tego wątpliwości, jednak przyznają, że lista przyczyn jest dużo dłuższa. Pytanie - jak długo kredyty będą droższe.

 • Polski fachowiec jest dla nich na wagę złota

  ...- W porównaniu do wcześniejszych lat banki zaostrzyły warunki przyznawania kredytów, co negatywnie odbija się na sektorze budowlanym - mówi Agnieszka Cybulska z biura pośrednictwa pracy Larex. Pod(...) zlecenia krótkoterminowe. Polacy pozostawiają po sobie "ślady" w wielu miejscach. Lista zbudowanych lub wyremontowanych przez nas obiektów obejmuje nie tylko szpitale, opery, budynki biurowe, lotniska...

 • Tajemnica bankowa znika, a banki tracą autorytet

  bankowy jest publicznie zaszczuwany i wbrew własnej woli dołącza do grona znienawidzonych w Polsce instytucji: ZUS-u i skarbówki.

 • UE:Quasi-państwo bez fundamentów

  Od wielu miesięcy z coraz większym zniechęceniem obserwujemy kolejne szczyty Unii Europejskiej, które mają w cudowny sposób rozwiązać strukturalne problemy zadłużenia, niskiej konkurencyjności gospodarczej Europy, bezrobocia, zatorów płatniczych, niewypłacalności banków. Właściwie lista priorytetowych spraw do rozwiązania i najbardziej palących problemów jest już tak długa, że samo ich...

 • Masz Kartę Dużej Rodziny? Możesz wziąć tańszy kredyt hipoteczny i nie zapłacić prowizji. Taką ulgę dla rodzin z co najmniej trójką dzieci oferuje kilka banków.

 • W Polsce co trzecia rodzina nie ma własnego mieszkania. To znaczy że musi je wynajmować albo mieszkać kątem u rodziny, co zdarza się najczęściej. Czy nowy projekt „Mieszkanie+” może coś w tej sprawie zmienić? Czas pokaże... W każdym razie ma być wdrażany w życie już w pierwszym półroczu 2017 roku.

 • Banki i bankomaty w czasie Światowych Dni Młodzieży

  Większość banków będzie działać bez zmian w czasie Światowych Dni Młodzieży w ostatnim tygodniu lipca w Krakowie, ale operatorzy bankomatów liczą się ze wzmożonym popytem na wypłatę gotówki. Zdaniem ekspertów mogą wystąpić przypadki braku gotówki.

 • Lingwiści pilnie poszukiwani

  ...rekrutacyjne z nastawieniem na zatrudnienie lingwistów. Dla centrów zlokalizowanych w Polsce priorytetem jest zdolność świadczenia usług biznesowych w języku ojczystym klienta. Zdaniem Marty Aserigadu(...) poziomie co najmniej komunikatywnym - mówi Anna Kosińska. W tej sytuacji na znaczeniu zyskują inne kompetencje lingwistyczne. Dziś centra biznesowe w Polsce oferują usługi w 34 językach obcych. Oprócz...

 • Banki Żywności w Polsce czekają na ustawę o niemarnowaniu produktów spożywczych

  Banki Żywności w Polsce czekają na ustawę o niemarnowaniu produktów spożywczych. Według szacunków organizacji, nowe przepisy pozwoliłyby na ocalenie nawet 30 tysięcy ton żywności rocznie - czyli 20 razy więcej niż obecnie.