• Informacje na temat:

  bankier giełda

Artykuły na temat: bankier giełda
 • Bankierzy wciąż rozdają sobie miliony, a świat patrzy bezradnie

  Świat bezradny wobec bankierów a próby ograniczania bajońskich zarobków szefów finansowych instytucji są podejmowane zbyt wolno. Rozdający sobie miliony szybciej podejmują decyzje.

 • Giełda Papierów Wartościowych oraz Fundacja GPW uruchamiają unikatowy projekt prezentacji filmów o rynkach finansowych. W ramach projektu będą prezentowane obrazy odsłaniające kulisy działania rynków.

 • ...– ten będzie i tak przekazywany do ZUS stopniowo w ciągu 10 lat przed osiągnięciem wieku emerytalnego. Jeżeli np. jesteśmy tuż przed tym okresem, a giełda odnotowuje wzrost, możemy przenieść pieniądze(...) porady są bezpłatne. NA PORTALACH FINANSOWYCH Na portalach finansowych. Znajdziesz tam sporo informacji zazwyczaj podanych w przyjazny sposób. Takie portale to np. www.money.pl, www.bankier.pl...

 • Na europejskich parkietach bezapelacyjnie przeważają dziś spadki. Okazuje się, że dość "gołębi" komunikat po posiedzeniu Federalnego Komitetu Otwartego Rynku przez wielu inwestorów został zinterpretowany jako dowód na słabość globalnej gospodarki.

 • Rosja: Panika na giełdzie po nowych sankcjach USA

  Sankcje nałożone przez USA na Rosję spowodowały w poniedziałek panikę na giełdzie. Najważniejszy indeks RTS stracił 11,44 proc., a rubel odnotował największy spadek od ponad trzech lat. Nowe sankcje mogą zagrozić kruchemu ożywieniu gospodarki - pisze Reuters.

 • S&P 500 i Nasdaq z rekordami, wyniki spółek w centrum uwagi

  Indeksy S&P 500 i Nasdaq wyznaczają nowe historyczne maksima. Inwestorzy skupiają uwagę na wynikach dużych spółek. Kurs eurodolara opuszcza najwyższe w tym roku poziomy. Drożeje ropa - w USA odnotowano spory spadek zapasów tego surowca.

 • Wall Street: Tąpniecie w obawie przed spowolnieniem na świecie

  Główne indeksy na Wall Street spadły w czwartek o ponad 2 procent. Powodem jest wzrost obaw o kondycję światowej gospodarki w związku z publikacją "minutes" z lipcowego posiedzenia Fed oraz powrót silnych spadków na chińskie giełdy.

 • Wall Street mocno w dół

  Przez pierwszą część sesji indeksy na Wall Street rosły, ale nastroje zdecydowanie pogorszyły się po zapowiedzi prezydenta Donalda Trumpa o nałożeniu ceł na stal i aluminium. W efekcie czwartek na giełdzie zakończył się mocnymi spadkami.

 • Spółka Grodno SA, dystrybutor produktów oświetleniowych i elektrycznych, została zwycięzcą szóstej edycji plebiscytu Mistrz GPW! W finale spółka pokonała nie byle kogo, bo producenta kultowej gry "Wiedźmin" - CD Projekt. Finałowe głosowanie odbyło się w dniach 20-22 stycznia br. Uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie organizowanym przez "Puls Biznesu" i portal Bankier.pl miała miejsce 21

 • Główne indeksy Wall Street kontynuowały w czwartek spadki. Inwestorzy obawiają się o wojnę handlową USA-Chiny, rosnące rentowności amerykańskich obligacji oraz o zbyt wysokie wyceny spółek technologicznych. Na Wall Street trwa sezon wyników spółek za III kwartał.