• Informacje na temat:

  bankier inwestycje

Artykuły na temat: bankier inwestycje
 • Języki skandynawskie zapewnią dobre zarobki

  ...-norweskie-i-szwedzkie-firmy-rozchwytuja-studentow-skandynawistyki 3. http://www.bankier.pl/wiadomosc/Ile-zarobisz-w-miedzynarodowych-korporacjach-3098087.html...

 • Warszawa w oczach inwestorów jest nadal atrakcyjną lokalizacją

  W tegorocznym rankingu atrakcyjności inwestycyjnej na rynku nieruchomości, będącym częścią raportu "Emerging Trends in Real Estate. Europe 2016" opracowanego przez firmę doradczą PwC oraz Urban Land Institute (ULI), Warszawa uplasowała się na 17. pozycji na 28 ocenianych miast.

 • ...porady są bezpłatne. NA PORTALACH FINANSOWYCH Na portalach finansowych. Znajdziesz tam sporo informacji zazwyczaj podanych w przyjazny sposób. Takie portale to np. www.money.pl, www.bankier.pl...

 • Silny i utrzymany popyt na akcje na Wall Street w połączeniu ze wzrostem rentowności obligacji USA wlewa nowe siły w USD. Azja kontynuuje wzrosty indeksów, wróżąc powrót stabilności na rynki finansowe. Dziś mamy rewizję PKB z USA. Startuje sympozjum bankierów centralnych w Jackson Hole.

 • Wkroczyliśmy w erę wywiadu gospodarczego

  ...dotyczy Nathana Rothschilda, londyńskiego bankiera, który jako pierwszy (za pomocą gołębia pocztowego) posiadł informację o klęsce Napoleona pod Waterloo w 1815 roku i w sposób zręczny potrafił ją(...). 93% wszystkich badanych przedsiębiorstw przyznało, że korzysta z rezultatów wywiadu (jeśli same nie organizują to opierają się na outsourcingu), a 78% ujawniło, że zwracają się im inwestycje w wywiad...

 • Przemysław Schmidt, bankier inwestycyjny, menedżer oraz radca prawny, który podczas swojej 30-letniej kariery zawodowej zarządzał m.in. spółkami z branży medialnej oraz finansowej, został członkiem rady nadzorczej Cloud Technologies. To notowana na NewConnect spółka specjalizująca się w Big Data marketingu, data consultingu oraz monetyzacji danych.

 • MBA - najcenniejszy dyplom świata?

  ..., bankierem inwestycyjnym z Londynu, kapitanem morskim z Indii, japońskim eksporterem wiśni oraz założycielem sieci telekomunikacyjnej w Afryce, trzeba stale przezwyciężać różnice wynikające...

 • EBC w centrum uwagi inwestorów

  Wczoraj rozpoczęło się dwudniowe posiedzenie Europejskiego Banku Centralnego. Dziś o 13.45 bank poinformuje o swoich decyzjach. Na rynek dotarły tymczasem kolejne przecieki o zamiarach bankierów w niedalekiej przyszłości. Dzisiejsza decyzja może mieć duże znaczenie dla notowania dolara i złotego.

 • Powell - ryzyka są "umiarkowane"

  Perspektywy dla gospodarki USA w ostatnich miesiącach poprawiły się m.in. z uwagi stymulację fiskalną - ocenił w trakcie konferencji prasowej Jerome Powell, prezes Fed. Dodał, że globalne tarcia w polityce handlowej na razie nie mają przełożenia na prognozy bankierów. Rezerwa rozważa zwiększenie liczby konferencji prasowych.

 • Posiedzenia amerykańskiej Rezerwy Federalnej z reguły należą do tych wydarzeń, które niosą za sobą spore implikacje rynkowe, jednak nie tym razem. Listopadowe spotkania amerykańskich bankierów centralnych, podobnie jak styczniowe, majowe czy sierpniowe zaliczają się do tych bardziej nudnych, nie oparzonych ani publikacją najnowszych prognoz makroekonomicznych, ani konferencją prasową.