• Informacje na temat:

  bankier notowania akcje

Artykuły na temat: bankier notowania akcje
 • ...porady są bezpłatne. NA PORTALACH FINANSOWYCH Na portalach finansowych. Znajdziesz tam sporo informacji zazwyczaj podanych w przyjazny sposób. Takie portale to np. www.money.pl, www.bankier.pl(...), czyli nieco więcej niż dotąd (dotychczas było to 2,3% podstawy). Składki, które trafiają do Funduszy są przez nie inwestowane. Zgodnie z nową ustawą co najmniej 75% środków będzie inwestowana w akcje...

 • Raport bieżący nr 22/2018 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. W związku z artykułem opublikowanym na portalu Bankier.pl Zarząd...

 • Ile zarabia szef?

  Sławomir Sikora, szef Citi Handlowego, który zarobił w 2011 roku ponad 3,8 mln zł (o 2,5 proc. mniej niż rok wcześniej). Sikora już tradycyjnie jest w czołówce najlepiej zarabiających bankierów w Polsce(...)), wielkością aktywów i poziomem przychodów. Eksperci przypominają, że duże znaczenie ma tu sam fakt notowania spółki na giełdzie i wiążące się z tym obowiązki - jak choćby wymóg prezentacji informacji...

 • Sympozjum przełomu?

  W piątek w USA rozpoczyna się słynne sympozjum, które da bankierom możliwość ustosunkowania się do sytuacji.

 • Spośród szeregu wczorajszych wystąpień bankierów centralnych rynek większą uwagę przykładał do tych popołudniowych przedstawicieli Fedu na czele oczywiście z Janet Yellen, podczas gdy nieoczekiwanie szef EBC mową inauguracyjną otwierającą spotkanie bankierów centralnych w portugalskiej Sintrze przykuł uwagę wszystkich.

 • Giełda Papierów Wartościowych oraz Fundacja GPW uruchamiają unikatowy projekt prezentacji filmów o rynkach finansowych. W ramach projektu będą prezentowane obrazy odsłaniające kulisy działania rynków.

 • Rynek akcyjny dostał kubłem zimnej wody po odnotowaniu ostatnich wzrostów, a w przypadku indeksów w Stanach Zjednoczonych nowych historycznych maksimów. Usłyszeliśmy ciekawe stwierdzenia od dwóch ważnych bankierów w Stanach Zjednoczonych. Rosnące prawdopodobieństwo podwyżek, niepewność na ropie prowadzą dzisiaj do wyprzedaży na rynkach akcyjnych.

 • Chyba powoli przyzwyczajamy się, że często na rynku złe "newsy" oznaczają dobre "newsy". Tak było wczoraj w przypadku odczytu indeksu Ifo w Niemczech, który zniżkował już kolejny raz z rzędu. Gdyby było tego mało, odczyt znalazł się znacznie poniżej rynkowego konsensusu, który i tak zapowiadał spadek.

 • Dość spokojny kalendarz makroekonomiczny pozwolił inwestorom zwrócić uwagę na wypowiedzi bankierów centralnych. Rynek walutowy stał się przez moment zakładnikiem słów Benoîta Coeuré z EBC, który częściowo zasugerował możliwość przeprowadzenia interwencji w sytuacji dalszej aprecjacji euro.

 • Przemówienie amerykańskiego prezydenta, a także coraz większe prawdopodobieństwo kolejnej podwyżki stóp procentowych przez amerykańskich bankierów centralnych sprawiły, że lwia część światowych indeksów wyraźnie dziś rosła. Nie inaczej było w Warszawie, gdzie motorem napędowym okazał się sektor bankowy.