• Informacje na temat:

  bankomat ing za darmo

Artykuły na temat: bankomat ing za darmo
 • ...darmowa. Banki (np. mBank, ING Bank Śląski czy Deutsche Bank) w przypadku niektórych kont stawiają warunek, aby minimalna suma miesięcznych transakcji bezgotówkowych wynosiła 200 zł. 3. Bezpłatne są(...) upewnić, czy darmowe bankomaty są w pobliżu naszego miejsca zamieszkania. A najlepiej wybierzmy taką ofertę, dzięki której można za darmo korzystać ze wszystkich bankomatów w kraju. Ważne jest też, czy...

 • BLIK: Sposób na uniknięcie opłat za wypłaty z obcych bankomatów

  Jeśli jesteś klientem jednej z sześciu instytucji - Alior Banku, BZ WBK, mBanku, ING BŚ, Orange Finanse lub Millennium - powinieneś zainteresować się usługą o nazwie BLIK. Banki te pozwalają bowiem za darmo wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów akceptujących tę technologię. Wśród nich są m.in. bardzo popularne bankomaty Euronetu. To szczególnie istotne dla części klientów BZ WBK

 • Trzy konta dla przedsiębiorców całkiem za darmo

  Trzy banki - Idea Bank, Deutsche Bank oraz mBank - oferują konta dla firm za darmo. Pozostałe banki każą sobie płacić za niektóre funkcjonalności konta. Najwięcej kosztuje dostęp do gotówki.

 • ING Bank Śląski, Getin Noble Bank i PKO BP nieprawidłowo informowały o zmianach opłat - poinformował w czwartkowym komunikacie UOKiK. Jak dodano, po decyzjach urzędu, banki rozliczą się z konsumentami z podwyżek i udostępnią czasowo niektóre usługi za darmo.

 • Co zrobić, gdy zabraknie nam gotówki na weekendowym wyjeździe?

  Polacy wciąż nie mogą żyć bez gotówki. W ubiegłym roku skorzystali z bankomatów aż 771 mln razy, a łączna kwota przeprowadzonych transakcji wyniosła aż 307 mld zł. W czasie wiosennych wycieczek na(...) dzięki usłudze "Blik" klienci części banków mogą też istotnie zwiększyć sieć dostępnych dla nich bezpłatnych bankomatów.

 • Konta bankowe nie takie darmowe, jak pokazują reklamy. Ile i za co płacimy naprawdę?

  Coraz więcej banków zachęca Polaków do zakładania bezpłatnych kont osobistych, w których klienci nie ponoszą opłat za prowadzenie rachunku, przelewy czy wypłaty z bankomatów. Dane NBP pokazują jednak, że Polacy płacą za swoje konta coraz więcej. Które rachunki są rzeczywiście bezpłatne i jak czytać oferty banków?

 • Polak i jego finanse cz. 4.: Konto walutowe - oszczędność czy dodatkowe wydatki?

  Wiele banków w Polsce ma w swojej ofercie konta walutowe. W teorii jest to jeden z najprostszych sposobów, by nie ponosić kosztów przewalutowania przy płatnościach kartą.

 • Rosną opłaty - banki drenują nasze portfele

  Banki podnoszą opłaty! Płacimy już niemal za wszystko, a znalezienie bezwarunkowo darmowego konta jest bardzo trudne. Narodowy Bank Polski wyliczył, że opłata za prowadzenie konta wzrosła od grudnia ubiegłego roku o ponad 20 proc.!

 • Firmowe konto za zero to na rynku rzadkość

  Obecnie na rynku konto bez żadnych opłat oferują tylko dwa banki, Idea Bank i Deutsche Bank Polska. Pozostałe każą sobie płacić za rachunek albo przynajmniej pobierają opłaty za dostęp do gotówki.

 • Prezes Alior Banku: Policzone dni tradycyjnych banków

  - Chcemy być pierwszym bankiem w Polsce, który umożliwi obsługę "one click" wszystkim klientom - obecnym i nowym. To oznacza, że będziemy mogli założyć im konto bankowe w oparciu o biometrię, bez wizyty w oddziale, udziału kuriera czy przelewu autoryzacyjnego. To będzie prawdziwa rewolucja - zapowiada Wojciech Sobieraj, prezes Alior Banku, w rozmowie z Moniką Krześniak-Sajewicz i Pawłem Czuryło.