• Informacje na temat:

  bankomaty getin

Artykuły na temat: bankomaty getin
 • Bankomaty: gdzie najtaniej i najdrożej

  Bank (konto rozsądne), Meritum Bank (Proste Konto Osobiste), ING Bank Śląski (Konto z Lwem Direct), Nordea (Nordea Ulubione), Getin OnLine (Konto Perfekcyjne), mBank (eKONTO z darmowymi bankomatami(...)” bankomatu zapłacimy najwięcej? Taka transakcja w Getin Banku (Konto Getin UP) kosztuje 3,5 proc. kwoty, nie mniej niż 5 zł. Wypłacając 1000 zł zapłacimy za to aż 35 zł.

 • ...i obsługa karty debetowej. Niektóre banki pobierają prowizję za wypłatę pieniędzy z bankomatu obcej sieci. W takim wypadku warto sprawdzić, czy darmowe bankomaty są w pobliżu naszego miejsca zamieszkania(...) proponują bonusy określonej grupie klientów. Np. BGŻ, BZ WBK, Deutsche Bank PBC, Getin Bank, PKO BP oraz Pocztowy mają w swojej ofercie specjalne rachunki dla osób starszych. Proponują do nich...

 • Nowy sposób wypłaty z bankomatów coraz popularniejszy

  Powiększa się sieć bankomatów, w których można wypłacać kartą gotówkę zbliżeniowo, o urządzenia należące do BGŻ BNP Paribas i BZ WBK. Kilka innych banków zapowiada instalację czytników w dalszej perspektywie.

 • Wypłata z zagranicznego bankomatu może oznaczać ponad 11-proc. koszty

  Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak drogie może być wypłacenie pieniędzy z bankomatu za granicą. Dzieje się tak ponieważ przy tej transakcji banki naliczają kilka różnych opłat. Z danych zebranych przez Expandera wynika, że suma wszystkich kosztów może przekroczyć nawet 11,5 proc. wysokości pobieranej kwoty. Płacimy bowiem za wypłatę - zwykle 3 proc. transakcji. Dodatkowo może zostać naliczona opłata za przewalutowanie lub prowizja ukryta w kursie, a czasami jedna i druga.

 • Wypłaty z bankomatów są coraz droższe

  mBank poinformował właśnie, że od lutego przyszłego roku wprowadzi opłaty za korzystanie z bezpłatnych dotychczas sieci bankomatów. To już kolejna instytucja, która podwyższa prowizje za tego typu usługi. Podpowiadamy co zrobić, aby uniknąć prowizji i kolejek przy bankomatach w czasie przedświątecznej gorączki zakupów.

 • Biometryczna gorączka ogarnia cały sektor bankowy. Wkrótce będzie ponad 300 bankomatów, w których klient wypłaci gotówkę, korzystając z technologii finger vein - informuje "Puls Biznesu".

 • Płacisz pensję w gotówce? Licz się z wysoką prowizją w banku

  Firma, która wypłaca ze swojego konta 35 tys. zł w gotówce, zapłaci za to nawet 175 zł prowizji. Przedsiębiorca musi liczyć się także z tym, że nie wypłaci od ręki większej kwoty.

 • Daj dwa złote, stan konta ci zdradzę

  Ciekawość to pierwszy stopień do prowizji, mogą przekonać się klienci niektórych banków chcący sprawdzić w bankomacie saldo swojego konta. Polityka banków jest tu mocno zróżnicowana. Gdy część instytucji dostęp do informacji o stanie konta zapewnia za darmo, w innych trzeba wiedzieć gdzie się udać, aby było za darmo, a w pozostałych bankach za każdym razem zapłacić.

 • Ranking kont osobistych: Co czwarty bank daje zarobić na koncie

  Konto z Premią Banku BGŻ odwdzięczające się klientowi zwrotem 1 proc. przelewanego wynagrodzenia to najlepszy ROR w wiosennym rankingu kont Open Finance. BGŻ wygrał, bo nie zmniejszył premii klienta, choć w ciągu minionych sześciu miesięcy zrobiła to większość konkurentów.

 • Czy banki obniżą ceny?

  Posiadaczom kont osobistych coraz trudniej dostać coś za darmo, zaś opłaty i prowizje od usług bankowych raczej rosną niż maleją. Akcesja do UE niewiele tu zmieni, bo w bankach zagranicznych jest - owszem - taniej, ale w relacji do dochodów tamtejszych klientów. Nadzieja więc raczej w nasileniu się wewnętrznej konkurencji, do czego być może przymuszą starych graczy nowe banki detaliczne.