• Informacje na temat:

  bankowość

Artykuły na temat: bankowość
 • Wszystkie banki oferują i promują konta internetowe. Nic dziwnego, bo jest to oszczędność czasu oraz pieniędzy i dla banków, i dla nas – ich klientów. Bankowość internetowa to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się usług bankowych. Z dostępu do konta za pomocą komputera lub telefonu korzysta już około 20 mln Polaków.

 • Obejść dinozaura, czyli wymyślić bankowość od nowa

  Bankowość przez stulecia umiejętnie budowała społeczne i polityczne przekonanie o swojej misji i przydatności. Jawiła się jako fundament, siła motoryczna rozwoju gospodarczego oraz wzrostu dobrobytu.

 • Karty płatnicze i bankowość elektroniczna to wygoda. Coraz częściej płacimy za zakupy kartami, chętniej korzystamy z tak zwanej bankowości internetowej. Pani Aneta (52) również otworzyła konto przez internet. Przekonała się, że to nie tylko wygoda, ale też oszczędność czasu i pieniędzy.

 • Bankowość internetowa wygryzła z rynku bankomaty

  Z bankowości internetowej coraz chętniej korzystają przedsiębiorcy. Podobnie, jak klienci indywidualni. Dlatego maleje liczba bankomatów - jest znacznie mniejsza niż średnia dla państw Unii Europejskiej.

 • ...z komputerami. Co tak przekonało wielu klientów banków? Bo bankowość elektroniczna łączy się z niesamowitą prostotą i wygodą korzystania. Dzięki zalogowaniu się na swoje konto w internecie można opłacić(...) razu dodaje je do konta! Również za pomocą bankowości elektronicznej możesz wnioskować o pożyczkę lub założyć lokatę bankową. RKL O tym pamiętaj! Bankowość...

 • Bankowość algorytmiczna: Klienci mogą liczyć na szybszą decyzję

  W Polsce coraz częściej mamy do czynienia z bankowością algorytmiczną. W bankach używana jest ona w procedurach badania zdolności kredytowej klientów i przyznawania pożyczek. Dzięki niej klienci mogą liczyć na szybszą decyzję i wyższej jakości obsługę.

 • Słyszałam, że teraz można za pomocą głosu logować się na konto bankowe, czy to prawda? Ewa z Mielna.

 • Bez czego mobilna bankowość się nie obejdzie?

  Wygoda, łatwość obsługi oraz dostępność najważniejszych produktów i usług na "wyciągniecie ręki". Wystarczy smartfon lub tablet oraz dostęp do aplikacji mobilnej.

 • Gdzie najprościej o pracę?

  W styczniu na portalu Pracuj.pl opublikowano 39 864 ogłoszeń o pracę. Najwięcej ofert pochodziło z branż: handel i sprzedaż, bankowość/ finanse/ubezpieczenia oraz przemysł ciężki. Spośród województw na czele zestawienia pod względem liczby ogłoszeń znalazły się: mazowieckie, małopolskie i dolnośląskie.

 • Czy bankowość jest kobietą?

  Czy bankowość ma płeć? Okazuje się że tak - w branży finansowej dominują kobiety, które stanowią 68 proc. ogółu zatrudnionych w branży. Kobiety stanowią również ponad 50 proc. wszystkich klientów polskich banków.