• Informacje na temat:

  bankowość detaliczna

Artykuły na temat: bankowość detaliczna
 • W mikrofirmach o pracę najłatwiej

  Jak wynika z danych Pracuj.pl, w 2015 r. jednymi z najbardziej poszukiwanych pracowników byli specjaliści ds. handlu i sprzedaży, finansiści oraz eksperci IT. Najwięcej ofert dla tych specjalistów pochodziło z branż: handel i sprzedaż; bankowość, finanse, ubezpieczenia; IT oraz telekomunikacja i zaawansowane technologie, ale upomniał się o nich także przemysł ciężki.

 • Obejść dinozaura, czyli wymyślić bankowość od nowa

  Bankowość przez stulecia umiejętnie budowała społeczne i polityczne przekonanie o swojej misji i przydatności. Jawiła się jako fundament, siła motoryczna rozwoju gospodarczego oraz wzrostu dobrobytu.

 • Zarobki w bankowości w 2011 roku

  Po raz kolejny bankowość znalazła się wśród najlepiej opłacanych branż w Polsce - wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń, przeprowadzonego przez firmę Sedlak & Sedlak.

 • Bankowość algorytmiczna: Klienci mogą liczyć na szybszą decyzję

  W Polsce coraz częściej mamy do czynienia z bankowością algorytmiczną. W bankach używana jest ona w procedurach badania zdolności kredytowej klientów i przyznawania pożyczek. Dzięki niej klienci mogą liczyć na szybszą decyzję i wyższej jakości obsługę.

 • Pracy dla handlowców wciąż przybywa

  Najwięcej ofert pracy w 2008 roku skierowanych było do przedstawicieli branż handel i sprzedaż, bankowość i finanse oraz telekomunikacja i zaawansowane technologie. Najtrudniej było o pracę w branży prawo i obsługa prawna oraz w przemyśle chemicznym. To najważniejsze wnioski płynące z raportu "Rynek pracy specjalistów w 2008 roku", przygotowanego przez konsultantów portalu Pracuj.pl.

 • Zarząd Wind Mobile S.A. z siedzibą w Krakowie („Spółka”), niniejszym podaje do publicznej wiadomości, iż Software Mind S.A., spółka należąca do Grupy Wind...

 • Commerz Systems, spółka z branży IT, zatrudni w Łodzi 500 osób

  ...wspiera bankowość detaliczną, komercyjną oraz inne centralne funkcje Commerzbanku.

 • BZ WBK ma umowę przejęcia części Deutsche Bank Polska

  BZ WBK podpisał umowę przejęcia części działalności Deutsche Bank Polska, w skład której wchodzi bankowość detaliczna, private banking, business banking oraz DB Securities - podał BZ WBK w komunikacie. Cena nabycia ok.1,29 mld zł.

 • 11 procent Ukraińców chce się osiedlić w Polsce na stałe

  ...korzystają. 72 proc. wskazało na telefonię komórkową. Z internetu korzysta 50 proc. ankietowanych, z telewizji 32 proc. Na dalszych miejscach są przekazy pieniężne, bankowość, ubezpieczenia, prywatna opieka...

 • Banki szykują nowe serwisy mobilne

  Klienci kilku banków dostaną wkrótce zupełnie nowe serwisy do obsługi swoich e-kont. Duże zmiany wprowadza właśnie Citi Handlowy, a nieco później także Alior, mBank i Pekao.