• Informacje na temat:

  bankowość elektroniczna

Artykuły na temat: bankowość elektroniczna
 • Karty płatnicze i bankowość elektroniczna to wygoda. Coraz częściej płacimy za zakupy kartami, chętniej korzystamy z tak zwanej bankowości internetowej. Pani Aneta (52) również otworzyła konto przez internet. Przekonała się, że to nie tylko wygoda, ale też oszczędność czasu i pieniędzy.

 • Zagrożenia współczesnej bankowości elektronicznej

  W dzisiejszych czasach zagrożenia z obszaru bankowości przeniosły się do internetu. Fizyczne kradzieże portfela mają miejsce coraz rzadziej, ponieważ wszystko odbywa się drogą elektroniczną.

 • Wszystkie banki oferują i promują konta internetowe. Nic dziwnego, bo jest to oszczędność czasu oraz pieniędzy i dla banków, i dla nas – ich klientów. Bankowość internetowa to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się usług bankowych. Z dostępu do konta za pomocą komputera lub telefonu korzysta już około 20 mln Polaków.

 • Problemy klientów Pekao z zalogowaniem się do systemów bankowości elektronicznej

  Klienci Pekao mogą mieć kłopoty z zalogowaniem się do systemów bankowości elektronicznej. To kolejny bank, który w nowym roku ma problemy techniczne. Dziś z awarią zmagał się również ING Bank Śląski.

 • ...z komputerami. Co tak przekonało wielu klientów banków? Bo bankowość elektroniczna łączy się z niesamowitą prostotą i wygodą korzystania. Dzięki zalogowaniu się na swoje konto w internecie można opłacić(...) razu dodaje je do konta! Również za pomocą bankowości elektronicznej możesz wnioskować o pożyczkę lub założyć lokatę bankową. RKL O tym pamiętaj! Bankowość...

 • Banki ułatwią dostęp do programu "Rodzina 500+". Trwają prace nad stworzeniem systemu umożliwiającego składanie wniosków przy pomocy bankowości internetowej. Ma być szybciej, bez stania w kolejkach w urzędach, a do tego bezpiecznie i prosto. Interia zbadała na jakim etapie są prace i jak to będzie rzeczywiście wyglądać.

 • 5 powodów, dla których warto posiadać konto internetowe

  ....  3. Wygoda i swoboda dostępu  Jeśli cenisz swój czas,  bankowość elektroniczna zapewni ci oszczędność  także w tym zakresie. Nie musisz podejmować wyprawy do fizycznego oddziału banku, żeby założyć...

 • Bankowość algorytmiczna: Klienci mogą liczyć na szybszą decyzję

  W Polsce coraz częściej mamy do czynienia z bankowością algorytmiczną. W bankach używana jest ona w procedurach badania zdolności kredytowej klientów i przyznawania pożyczek. Dzięki niej klienci mogą liczyć na szybszą decyzję i wyższej jakości obsługę.

 • Automatyzacja pracy: Rodacy boją się o przyszłość

  ...branża bankowa. Liczba zamykanych oddziałów, z powodu znaczącej roli, jaką odgrywa bankowość elektroniczna, ma wpływ na zwiększenie zapotrzebowania na osoby zajmujące się technologiami informatycznymi...

 • ZBP: W Polsce jest 25 mln klientów bankowości elektronicznej

  W Polsce jest już ponad 25 milionów konsumentów, którzy mają dostęp do bankowości elektronicznej - poinformowali w środę przedstawiciele Związku Banków Polskich. Zaznaczono, że Polacy są też rekordzistami, jeśli chodzi o liczbę używanych kart zbliżeniowych.