• Informacje na temat:

  bankowość internetowa

Artykuły na temat: bankowość internetowa
 • Wszystkie banki oferują i promują konta internetowe. Nic dziwnego, bo jest to oszczędność czasu oraz pieniędzy i dla banków, i dla nas – ich klientów. Bankowość internetowa to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się usług bankowych. Z dostępu do konta za pomocą komputera lub telefonu korzysta już około 20 mln Polaków.

 • Bankowość internetowa wygryzła z rynku bankomaty

  Z bankowości internetowej coraz chętniej korzystają przedsiębiorcy. Podobnie, jak klienci indywidualni. Dlatego maleje liczba bankomatów - jest znacznie mniejsza niż średnia dla państw Unii Europejskiej.

 • Karty płatnicze i bankowość elektroniczna to wygoda. Coraz częściej płacimy za zakupy kartami, chętniej korzystamy z tak zwanej bankowości internetowej. Pani Aneta (52) również otworzyła konto przez internet. Przekonała się, że to nie tylko wygoda, ale też oszczędność czasu i pieniędzy.

 • Przelewy internetowe: Twoje pieniądze mogą trafić do cyberprzestępców

  Robisz przelewy przez internet? Możesz nawet nie wiedzieć, że twoje przelewy trafiają na konto cyberprzestępców. Jak się przed tym bronić?

 • ...z komputerami. Co tak przekonało wielu klientów banków? Bo bankowość elektroniczna łączy się z niesamowitą prostotą i wygodą korzystania. Dzięki zalogowaniu się na swoje konto w internecie można opłacić(...) razu dodaje je do konta! Również za pomocą bankowości elektronicznej możesz wnioskować o pożyczkę lub założyć lokatę bankową. RKL O tym pamiętaj! Bankowość...

 • Banki szykują nowe serwisy mobilne

  Klienci kilku banków dostaną wkrótce zupełnie nowe serwisy do obsługi swoich e-kont. Duże zmiany wprowadza właśnie Citi Handlowy, a nieco później także Alior, mBank i Pekao.

 • 5 powodów, dla których warto posiadać konto internetowe

  ....  3. Wygoda i swoboda dostępu  Jeśli cenisz swój czas,  bankowość elektroniczna zapewni ci oszczędność  także w tym zakresie. Nie musisz podejmować wyprawy do fizycznego oddziału banku, żeby założyć...

 • Po poniedziałkowych doniesieniach IBM o ataku na polskie systemy dostępu do bankowości elektronicznej, rzecznik Komisję Nadzoru Finansowego Łukasz Dajnowicz podkreślił, że informacje nadzorcze posiadane przez KNF nie potwierdzają wyjątkowości obecnej sytuacji.

 • ...i komputer albo smartfon. Bank w komórce? Mobilna bankowość to zarządzanie pieniędzmi w banku przy użyciu telefonu komórkowego poprzez aplikację twojego banku. To nie tylko bezpośredni dostęp...

 • Banki mają trudności z weryfikacją tożsamości klientów

  Nawet 24 proc. banków na całym świecie ma trudności z potwierdzeniem tożsamości klientów korzystających z bankowości online. Połowa banków spodziewa się zaś strat związanych z oszustwami w sieci.