• Informacje na temat:

  bankowość korporacyjna

Artykuły na temat: bankowość korporacyjna
 • W mikrofirmach o pracę najłatwiej

  Jak wynika z danych Pracuj.pl, w 2015 r. jednymi z najbardziej poszukiwanych pracowników byli specjaliści ds. handlu i sprzedaży, finansiści oraz eksperci IT. Najwięcej ofert dla tych specjalistów pochodziło z branż: handel i sprzedaż; bankowość, finanse, ubezpieczenia; IT oraz telekomunikacja i zaawansowane technologie, ale upomniał się o nich także przemysł ciężki.

 • Bankowość algorytmiczna: Klienci mogą liczyć na szybszą decyzję

  W Polsce coraz częściej mamy do czynienia z bankowością algorytmiczną. W bankach używana jest ona w procedurach badania zdolności kredytowej klientów i przyznawania pożyczek. Dzięki niej klienci mogą liczyć na szybszą decyzję i wyższej jakości obsługę.

 • Zarobki w bankowości w 2011 roku

  Po raz kolejny bankowość znalazła się wśród najlepiej opłacanych branż w Polsce - wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń, przeprowadzonego przez firmę Sedlak & Sedlak.

 • Transformacja współczesnej bankowości

  Banki pracują obecnie nad rozwiązaniami, które całkowicie zmienią sposób weryfikacji swoich klientów. Biometria zaczyna odgrywać decydującą rolę przy weryfikacji tożsamości. Interia sprawdziła jak ma to wyglądać w praktyce.

 • Zarobki w bankowości w 2009 roku

  Bankowość, z medianą wynagrodzeń w wysokości 4200 PLN, była jedną z najlepiej opłacanych branż w 2009 roku. Wyższe płace otrzymywali jedynie pracownicy IT (5000 PLN), telekomunikacji (4600 PLN) i ubezpieczeń (4500 PLN) - wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń, przeprowadzonego przez firmę Sedlak & Sedlak.

 • Bank Pekao SA wezwał Comarch Consulting SA, spółkę zależną Comarch S.A., do zapłaty 100 mln zł. za nienależyte wykonywanie umowy, dotyczącej kompleksowej obsługi systemu Comarch Internet Banking (bankowość korporacyjna). Comarch kwestionuje zasadność naliczenia kary i podejmie niezbędne kroki prawne, a także będzie dochodził roszczeń z tytułu naruszenie dobrego imienia spółki.

 • Wynagrodzenia w bankowości w 2014 roku

  Na szczególną uwagę zasługuje bankowość inwestycyjna, w której mediana płac wyniosła 7000 zł, czyli o 44 proc. więcej niż w bankowości detalicznej. Co drugi zatrudniony w bankowości inwestycyjnej zarabiał między 4700 a 12 000 zł. W bankowości korporacyjnej mediana płac była niższa o 9 proc., czyli 600 zł od zarobków bankowców zajmujących się pośrednictwem inwestycyjnym. Mniejsza była też...

 • Zmieniamy czas. Banki ostrzegają o utrudnieniach

  Problemy z zalogowaniem się do konta. Niedostępne bankomaty i wpłatomaty. Niedostępny system bankowości internetowej. W nocy z soboty na niedzielę zmieniamy czas z letniego na zimowy. Z tego powodu z utrudnieniami liczyć muszą się klienci niemal wszystkich banków.

 • Zarobki w bankowości

  ...- województwa małopolskiego. Najniższe wynagrodzenia w branży bankowość otrzymywali mieszkańcy województwa opolskiego - 3450 zł i świętokrzyskiego - 3460 zł.  Wyższe wynagrodzenia otrzymywały osoby...

 • Innowacyjny i inwestycyjny, czyli prezes PZU o planach na Pekao i Alior Bank

  - Uważam że bank Pekao ma wszelkie warunki, żeby wzmocnić bankowość inwestycyjną. My możemy dać pewien pogląd jako wiodący akcjonariusz, natomiast decyzja oczywiście należy do zarządu i rady nadzorczej - mówi Michał Krupiński, prezes PZU. Jak tłumaczy, Pekao ma ponad 20 proc. depozytów korporacyjnych w Polsce. Co druga firma w kraju pozostaje w relacjach z tym bankiem. Jest to pewien obszar