• Informacje na temat:

  bankowość mobilna

Artykuły na temat: bankowość mobilna
 • Wszystkie banki oferują i promują konta internetowe. Nic dziwnego, bo jest to oszczędność czasu oraz pieniędzy i dla banków, i dla nas – ich klientów. Bankowość internetowa to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się usług bankowych. Z dostępu do konta za pomocą komputera lub telefonu korzysta już około 20 mln Polaków.

 • Bez czego mobilna bankowość się nie obejdzie?

  Wygoda, łatwość obsługi oraz dostępność najważniejszych produktów i usług na "wyciągniecie ręki". Wystarczy smartfon lub tablet oraz dostęp do aplikacji mobilnej.

 • Karty płatnicze i bankowość elektroniczna to wygoda. Coraz częściej płacimy za zakupy kartami, chętniej korzystamy z tak zwanej bankowości internetowej. Pani Aneta (52) również otworzyła konto przez internet. Przekonała się, że to nie tylko wygoda, ale też oszczędność czasu i pieniędzy.

 • Rośnie rola bankowości mobilnej

  Trzy czwarte Polaków korzystających z bankowości mobilnej nie wyobraża sobie bez niej życia. Co kwartał przybywa kilkaset tysięcy nowych użytkowników aplikacji bankowych.

 • ...z komputerami. Co tak przekonało wielu klientów banków? Bo bankowość elektroniczna łączy się z niesamowitą prostotą i wygodą korzystania. Dzięki zalogowaniu się na swoje konto w internecie można opłacić(...) razu dodaje je do konta! Również za pomocą bankowości elektronicznej możesz wnioskować o pożyczkę lub założyć lokatę bankową. RKL O tym pamiętaj! Bankowość...

 • Banki szykują nowe aplikacje mobilne

  Nową bankowość mobilną zaprezentował BGŻ BNP Paribas. W środę swój odświeżony serwis w telefonie pokaże Pekao. Nad nową odsłoną iPKO pracuje też PKO BP.

 • Słyszałam, że teraz można za pomocą głosu logować się na konto bankowe, czy to prawda? Ewa z Mielna.

 • Alior kończy fuzję z BPH i uruchamia nową bankowość mobilną

  Alior wkrótce zakończy łączenie z Bankiem BPH, a w maju klienci dostaną nowy serwis internetowy i mobilny. W tym roku bank stawia też na "projekt Dronn" czyli wirtualnego doradcę z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.

 • ...tam, gdzie jest dostępny internet, m.in. z domowego komputera, laptopa, tabletu czy nawet ze smartfonu. Bankowość przez internet jest łatwo dostępna i wygodna w użyciu Co istotne, nie zajmie to(...) wydrukować potwierdzenie zapłaty, albo pobrać kod QR. Konduktor ma urządzenie, które umożliwia odczyt danych w nim zaszyfrowanych. Bankowość to dziś najnowocześniejszy system usług finansowych...

 • Alior Bank zaprosił klientów do korzystania z nowej bankowości internetowej i mobilnej. Systemy zostały udostępnione wszystkim klientom indywidualnym banku oraz osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą czy korzystającym z usług biura maklerskiego. Klienci posiadający smartfony iPhone X, jako pierwsi w Polsce, już mogą logować się bankowości internetowej za pomocą Face ID.