• Informacje na temat:

  bankowość osobista ranking

Artykuły na temat: bankowość osobista ranking
 • Premium Banking - ile musisz zarabiać, żeby zostać wyjątkowym klientem banku?

  Oferta przygotowana wyłącznie dla wybranych? Za VIP-obsługę trzeba dodatkowo zapłacić, i to niemało.

 • Konta bankowe nie takie darmowe, jak pokazują reklamy. Ile i za co płacimy naprawdę?

  Coraz więcej banków zachęca Polaków do zakładania bezpłatnych kont osobistych, w których klienci nie ponoszą opłat za prowadzenie rachunku, przelewy czy wypłaty z bankomatów. Dane NBP pokazują jednak, że Polacy płacą za swoje konta coraz więcej. Które rachunki są rzeczywiście bezpłatne i jak czytać oferty banków?

 • Żubr staje w blokach do technologicznego wyścigu

  Konkurencja technologiczna w polskim sektorze bankowym zaostrza się. Dołączył do niej bank Pekao, trzeci największy w kraju.

 • PKO Bank Polski wygrał przetarg na obsługę budżetu miasta Katowice i jego 63 jednostek organizacyjnych, umacniając pozycję lidera w zakresie usług bankowych dla samorządów. Umowa została zawarta na 5 lat. Katowice to kolejne - obok Wrocławia, Szczecina, Poznania i Rzeszowa - miasto wojewódzkie obsługiwane przez bank.

 • Kim jest bankowy klient premium? To przedstawiciel kształtującej się wciąż jeszcze w Polsce klasy średniej. Grupa ta jednak rośnie i tym samym staje się dla banków coraz bardziej istotnym segmentem.

 • Ranking kredytów hipotecznych - czerwiec 2012

  Gdzie udać się po kredyt hipoteczny? Który bank oferuje najniższe raty? Na co trzeba zwrócić uwagę przed podjęciem ostatecznej decyzji? Analitycy porównywarki finansowej Comperia.pl przygotowali ranking najatrakcyjniejszych kredytów hipotecznych.

 • Ranking kredytów hipotecznych - luty 2014

  Za ile można kupić trzypokojowe mieszkanie w Szczecinie? Jego cena może wynieść nawet mniej niż 230 tysięcy złotych. A w jakim banku można otrzymać najkorzystniejszy kredyt na ten cel? Sprawdziliśmy to.

 • Ranking lokat terminowych dla zamożnych klientów

  Jakiego zysku możemy spodziewać się zakładając trzymiesięczną lokatę na 100 000 zł? Który bank zaoferuje najlepsze warunki jej prowadzenia? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w rankingu lokat terminowych dla zamożnych klientów, do zapoznania z którym zapraszamy.

 • Konto firmowe za zero złotych już w trzech bankach

  Do niedawna rachunek firmowy "za zero złotych" oferował tylko Idea Bank. Teraz dołączyły do niego kolejne banki: Deutsche Bank PBC oraz Meritum Bank. Nie oznacza to jednak, że tanie lub darmowe konta dla przedsiębiorców stały się normą. W dalszym ciągu podstawowa obsługa firmowego rachunku może kosztować najmniejsze firmy nawet kilkadziesiąt złotych miesięcznie.

 • Na polskim rynku private banking coraz tłoczniej. O zamożnych Polaków walczą już nie tylko krajowe banki, ale tuzy światowej bankowości prywatnej.