• Informacje na temat:

  bankructwo hiszpanii

Artykuły na temat: bankructwo hiszpanii
 • Gospodarka rozwija się szybciej, gdy dostęp do zawodu jest łatwiejszy

  ...brutto (PKB) Grecji był o 13,3 proc. niższy niż w roku 2007, Włoch o 4,6 proc. niższy, Portugalii o 3,2 proc., a Hiszpanii o 2,3 proc. Reformy wprowadzane w ostatnich miesiącach w tych krajach(...) transportu. Przewóz towaru grecką ciężarówką z Salonik do Aten był droższy niż przewóz polskim tirem z Warszawy do Aten. Deregulacja spowodowała bankructwo wielu greckich firm przewozowych. Według...

 • Bankructwo Grecji: To jeszcze nie jest takie oczywiste

  Co dla rynków finansowych oznacza bankructwo Grecji? Czy do niewypłacalności Aten rzeczywiście może dojść, a jeśli tak, jakie to będzie mieć konsekwencje dla strefy euro, sektora bankowego i obywateli? Oprocentowanie obligacji portugalskich, hiszpańskich i włoskich może eksplodować.

 • Rosnący stres w pracy

  ...: Niemczech, Holandii, Chinach, Hiszpanii, Kanadzie i Indiach. Ryzyko bezrobocia/bankructwa firmy wskazywane było na drugim miejscu przez pracowników w USA i Australii, podczas gdy brak...

 • Będzie pomoc dla zwolnionych pracowników biura turystycznego Lowcost Travel. Touroperator ogłosił bankructwo ponad tydzień temu. W Krakowie, gdzie mieściła się największa filia w kraju, na bruk trafiło prawie 300 osób. Teraz w powrocie na rynek pracy chce im pomóc krakowski Instytut Turystyki.

 • Bankructwo Grecji: Najgorszy scenariusz możliwy

  Czas jednak płynie i obecnie możliwy wydaje się również najgorszy scenariusz - dotyczący bankructwa - który jeszcze kilka miesięcy temu wydawał się wysoce nieprawdopodobny. Oto, co może się wydarzyć prognozują analitycy Saxobanku.

 • Bankructwo Grecji: Kto zapobiegnie panice na rynkach?

  Szwajcarski bank centralny został zmuszony do interwencji w celu stabilizacji notowań franka. Powodem wzrostu kursu jest zamieszanie związane z sytuacją Grecji, której grozi bankructwo mimo, że należy do strefy euro.

 • Bankructwo Grecji: Komunikat Międzynarodowego Funduszu Walutowego

  Jak wynika z komunikatu Międzynarodowego Funduszu Walutowego (MFW) Grecja nie spłaciła do północy z wtorku na środę raty pożyczki należnej wobec funduszu (MFW) i stała się pierwszym krajem strefy euro nie obsługującym własnego zadłużenia - potwierdził rzecznik tej instytucji. Zdaniem analityków czarny scenariusz się sprawdził.

 • Bankructwo Grecji: Ważny sygnał dla władz Grecji

  Ministrowie finansów państw strefy euro oczekują nowych propozycji od władz greckich na mające się odbyć we wtorek spotkanie - ogłosiła w poniedziałkowym komunikacie eurogrupa.

 • Bankructwo Grecji: Biały Dom zabiera głos!

  Grecja nie stanowi bezpośredniego zagrożenia dla amerykańskiego systemu bankowego - zapewnił wczoraj rzecznik Białego Domu. Zdaniem analityków, Amerykanie boją się jednak utraty wpływów związanych z bezpieczeństwem w Europie.

 • Bankructwo Grecji: Grecy odrzucili dalsze cięcia w gospodarce

  Wstępne wyniki dotyczące referendum w Grecji w sprawie pomocy międzynarodowej, a tym samym dalszym oszczędnościom i zaciskaniu pasa przez obywateli wskazują, że 61,29 proc. biorących udział opowiedziało się za "nie". Za "tak" głosowało 38,71 proc. Na Twitterze Ciipras przypomniał, że sam Międzynarodowy Fundusz Walutowy przyznał, że Grecja nie jest w stanie funkcjonować z takim zadłużeniem.