• Informacje na temat:

  bankructwo hiszpanii

Artykuły na temat: bankructwo hiszpanii
 • Nawet z pracą nie ma kołaczy. Ekspert: Na aktualności zyskują stwierdzenia Marksa

  Co z tego, że jesteśmy coraz wydajniejsi, skoro nie odczuwają tego nasze portfele. Jakby tego było mało, rozjazd między płacą a pracą w Polsce jest większy niż w innych krajach.

 • Bankructwo Grecji: To jeszcze nie jest takie oczywiste

  Co dla rynków finansowych oznacza bankructwo Grecji? Czy do niewypłacalności Aten rzeczywiście może dojść, a jeśli tak, jakie to będzie mieć konsekwencje dla strefy euro, sektora bankowego i obywateli? Oprocentowanie obligacji portugalskich, hiszpańskich i włoskich może eksplodować.

 • Gospodarka rozwija się szybciej, gdy dostęp do zawodu jest łatwiejszy

  ...brutto (PKB) Grecji był o 13,3 proc. niższy niż w roku 2007, Włoch o 4,6 proc. niższy, Portugalii o 3,2 proc., a Hiszpanii o 2,3 proc. Reformy wprowadzane w ostatnich miesiącach w tych krajach(...) transportu. Przewóz towaru grecką ciężarówką z Salonik do Aten był droższy niż przewóz polskim tirem z Warszawy do Aten. Deregulacja spowodowała bankructwo wielu greckich firm przewozowych. Według...

 • Będzie pomoc dla zwolnionych pracowników biura turystycznego Lowcost Travel. Touroperator ogłosił bankructwo ponad tydzień temu. W Krakowie, gdzie mieściła się największa filia w kraju, na bruk trafiło prawie 300 osób. Teraz w powrocie na rynek pracy chce im pomóc krakowski Instytut Turystyki.

 • Rosnący stres w pracy

  ...: Niemczech, Holandii, Chinach, Hiszpanii, Kanadzie i Indiach. Ryzyko bezrobocia/bankructwa firmy wskazywane było na drugim miejscu przez pracowników w USA i Australii, podczas gdy brak...

 • Bankructwo Grecji: Najgorszy scenariusz możliwy

  Czas jednak płynie i obecnie możliwy wydaje się również najgorszy scenariusz - dotyczący bankructwa - który jeszcze kilka miesięcy temu wydawał się wysoce nieprawdopodobny. Oto, co może się wydarzyć prognozują analitycy Saxobanku.

 • Bankructwo Grecji: Kto zapobiegnie panice na rynkach?

  Szwajcarski bank centralny został zmuszony do interwencji w celu stabilizacji notowań franka. Powodem wzrostu kursu jest zamieszanie związane z sytuacją Grecji, której grozi bankructwo mimo, że należy do strefy euro.

 • Bankructwo Grecji: Komunikat Międzynarodowego Funduszu Walutowego

  Jak wynika z komunikatu Międzynarodowego Funduszu Walutowego (MFW) Grecja nie spłaciła do północy z wtorku na środę raty pożyczki należnej wobec funduszu (MFW) i stała się pierwszym krajem strefy euro nie obsługującym własnego zadłużenia - potwierdził rzecznik tej instytucji. Zdaniem analityków czarny scenariusz się sprawdził.

 • Bankructwo Grecji: Ważny sygnał dla władz Grecji

  Ministrowie finansów państw strefy euro oczekują nowych propozycji od władz greckich na mające się odbyć we wtorek spotkanie - ogłosiła w poniedziałkowym komunikacie eurogrupa.

 • Bankructwo Grecji: Biały Dom zabiera głos!

  Grecja nie stanowi bezpośredniego zagrożenia dla amerykańskiego systemu bankowego - zapewnił wczoraj rzecznik Białego Domu. Zdaniem analityków, Amerykanie boją się jednak utraty wpływów związanych z bezpieczeństwem w Europie.