• Informacje na temat:

  bankujesz kupujesz ing

Artykuły na temat: bankujesz kupujesz ing
 • Bankujesz - Kupujesz

  Bank ING wprowadził pierwszy w Polsce program lojalnościowy z prawdziwego zdarzenia. Program "Bankujesz-Kupujesz" to klasyczne zbieranie punktów przez klientów korzystających z usług banku. Po pierwsze premiowani są klienci posiadający kredyty.

 • Banki zaczynają dbać o klienta

  Bank ING wprowadził pierwszy w Polsce program lojalnościowy z prawdziwego zdarzenia. Program "Bankujesz-Kupujesz" to klasyczne zbieranie punktów przez klientów korzystających z usług banku.

 • W makijażu zafundowanym przez BZ WBK można zajrzeć do MacBooka z DB PBC pijąc kawę z ekspresu od BPH, a potem przejechać Aston Martinem Noble Banku lub wprowadzić do garażu citroena z BOŚ albo hondę z ING BSK. Dawno nie było tylu okazji do zabawy i zdobycia cennych nagród w bankach, jak obecnie.

 • Banki coraz chętniej wykorzystują święta Bożego Narodzenia jako element promocji swoich produktów.

 • Banki ignorują święta Bożego Narodzenia

  Worek bankowego Mikołaja jest niemal pusty. Zamiast rywalizacji o zainteresowanych kredytem, po raz pierwszy od lat w grudniowych doniesieniach banków przeważają informacje zachęcające do zainteresowania się funduszami inwestycyjnymi czy nowymi lokatami. Większość unika nawet świątecznych graficznych akcentów na stronach internetowych związanych z pożyczkami gotówkowymi czy kartami. - Nie chcemy, aby święta dodatkowo rozbudzały potrzeby kredytowe Polaków - słychać w bankach, które same...

 • Karty kredytowe stały się dla nas czymś normalnym. Nie są - ze zrozumiałych względów - tak popularne jak, wydawane do kont osobistych, katy debetowe, ale i tak w swoich portfelach ma je kilka milionów Polaków. Sprawdźmy, na co możemy liczyć płacąc nimi w sklepach i nie tylko.

 • Zestawienie kart kredytowych dla firm

  Prowadzenie własnej firmy wiąże się z wydatkami. Część z nich możemy zrealizować za pomocą kredytu, nawet w postaci karty kredytowej. To elastyczne rozwiązanie kredytowe zarówno dla klienta indywidualnego, jak i firmowego.