• Informacje na temat:

  barbara johnson

Artykuły na temat: barbara johnson
 • Stabilność zawodowa jako nowy trend

  ...zwycięzcami są tutaj nieliczne kobiety w branżach zdominowanych głównie przez mężczyzn. ZOBACZ FILM: Ta praca zabija! Barbara Creagh, dyrektor ds. rekrutacji partnerów w Deloitte pracowała na(...) bezpieczeństwa pracy Bohorad i Murray są wyjątkowo mądre, a Tory Johnson prezes Women for Hire i autor Fired to Hired, wyjaśnia: - Obecna sytuacja gospodarki to przypomnienie dla kobiet, że powinny pracować nad...

 • Powiew dawnych czasów, czyli rynek rzemiosła artystycznego

  Szkatułka, podpórka do książek, chochelka do ponczu, wazonik, patera czy szczotka do okruchów z szufelką. Polski rynek rzemiosła artystycznego oferuje prawdziwe cuda z historią, z których stworzyć można niebanalną i jednocześnie bardzo praktyczną kolekcję. A przy tym nie wydać majątku.

 • Kobiety wielkich pieniędzy

  Kobiety w świecie wielkich pieniędzy i interesów, zdominowanym przez mężczyzn, reprezentuje w rankingu Forbsa 11 kobiet biznesu. Prym wśród nich wiedzie Abigail Johnson, kierująca wraz z ojcem Fidelity Investments i samodzielnie zarządzająca własnym majątkiem o wartości 12 mld USD.

 • Najbogatsze kobiety świata

  Co roku amerykański magazyn Forbes publikuje listę osób, których majątek przekroczył wartość 1 mld dolarów. Analizując ten ranking można zauważyć, iż bardzo mało miejsca zajmują w nim kobiety.

 • Polacy wśród najbogatszych

  Bill Gates twórca Microsoftu ponownie znalazł się na pierwszym miejscu listy najbogatszych ludzi świata magazynu "Forbes". W tym roku do grona światowych miliarderów dołączyli również Polacy.

 • Raport bieżący nr 36/2013 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Inter Groclin Auto S.A. z siedzibą...