• Informacje na temat:

  baza firm białystok

Artykuły na temat: baza firm białystok
 • ​Europa czeka na specjalistów oblatanych w chmurze

  Danych, coraz większej ilości informacji, które zbierają o nas firmy i cloud computingu, przetwarzania tych informacji w chmurze, czy share economy (dzielenia zasobów).

 • Na dwa lata więzienia i 50 tys. zł grzywny skazał Sąd Apelacyjny w Białymstoku mężczyznę oskarżonego o oszustwo wobec ponad 11,6 tys. osób, które zapłaciły mu łącznie ok. 1,2 mln zł za wpis do bazy danych o działalności gospodarczej. Wyrok jest prawomocny.

 • Złodzieje choinek z lasów przenieśli się na plantacje. Teraz tam łatwiej pozyskać łup

  W ub. roku na blisko 1800 akcji Straży Leśnej wykryto tylko ponad 40 przypadków kradzieży świątecznych drzewek. Odkąd rynek przejęły specjalistyczne plantacje, złodzieje zmienili teren działania. Kilkaset skradzionych choinek oznacza nie tylko straty materialne, ale też problem z wypełnieniem zobowiązań kontraktowych.

 • Ceny mieszkań w większości miast wyższe niż przed rokiem

  Spadki cen mieszkań w Krakowie, Poznaniu i Warszawie równoważą się ze wzrostami stawek w pozostałych lokalizacjach i w efekcie w kraju obserwujemy stabilizację cen nieruchomości.

 • Raport bieżący nr 21/2016 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd spółki Mercator Medical S.A....

 • Eksperci: Na razie nie ma zagrożenia w użytkowaniu stadionu w Białymstoku

  Nadzór budowlany nie widzi na razie zagrożenia bezpieczeństwa przy użytkowaniu stadionu miejskiego w Białymstoku. Podobnego zdania są specjaliści przygotowujący opinię sądową dotyczącą obiektu, ale zwracają uwagę na niejasności w konstrukcji zadaszenia.

 • Nowe hotele i pensjonaty z 545 miejscami noclegowymi powstaną w Podlaskiem dzięki wsparciu funduszy unijnych. Urząd Marszałkowski w Białymstoku przeznaczył na ten cel prawie 34 mln zł z Regionalnego Programu Operacyjnego województwa podlaskiego.

 • 3 marca odbędzie się drugi przetarg na sprzedaż majątku będących w upadłości likwidacyjnej Zakładów Naprawczych Taboru Kolejowego w Łapach - poinformowała PAP syndyk masy upadłościowej firmy Alina Sobolewska.

 • Inwestycje infrastrukturalne poprawią kondycję finansową firm budowlanych

  W najbliższych latach w Polsce zostanie zrealizowanych wiele znaczących inwestycji infrastrukturalnych. Branża budowlana może liczyć na duże ożywienie spowodowane prognozowanym wzrostem gospodarczym oraz koniecznością budowy nowej i modernizacją przestarzałej infrastruktury kolejowej, transportowej i energetycznej - wynika z raportu firmy doradczej Deloitte.

 • Przychody powoli rosną, ale zysk netto jest znacznie gorszy niż przed rokiem oto wnioski z analizy opublikowanych już wyników stu spółek giełdowych za I kwartał.