• Informacje na temat:

  baza firm kraków

Artykuły na temat: baza firm kraków
 • ​Gdańsk: Amerykańska firma chce zatrudnić ok. 500 osób

  Wybór Trójmiasta firma tłumaczy m.in. dostępnością wykwalifikowanej kadry oraz obecnością w aglomeracji wielu firm z branży informatycznej. Jak poinformowała w środę Agencja Rozwoju Pomorza SA, Epam(...) technologie informatyczne dla klientów z USA i Kanady, z Wielkiej Brytanii i Europy Zachodniej. Dyrektor zarządzający Epam Systems w Polsce Przemysław Fedyczkowski poinformował, że firma planuje...

 • Ryanair rozbuduje bazę w Krakowie - dostawi trzeci samolot

  Irlandzka tania linia lotnicza Ryanair rozbuduje swoją bazę na lotnisku Kraków Airport. Jesienią tego roku do dwóch stacjonujących tam samolotów Boeing 737-800 dołączy trzeci. Pozwoli to przewoźnikowi zwiększyć liczbę pasażerów i oferowanych połączeń.

 • Kraków najatrakcyjniejszym miastem w Europie dla outsourcingu

  Kraków zajął 9. miejsce wśród najatrakcyjniejszych miast na świecie dla inwestycji z sektora outsourcingowego w zestawieniu "2014 Tholons Top 100 Outsourcing Destinations". Stolica Małopolski zdobyła też najwyższą pozycję wśród europejskich miast.

 • LOT Aircraft Maintenance Services (LOTAMS) obsługujący samoloty m.in. LOT-u, otwiera w maju w Budapeszcie swoją pierwszą od wielu lat w pełni wyposażoną zagraniczną bazę - mówią PAP przedstawiciele firmy. W Warszawie planuje rozbudowę swojej bazy. Poszukuje mechaników do pracy.

 • HAYS Poland otwiera oddział w Krakowie

  HAYS Poland, firma będąca światowym liderem w zakresie rekrutacji specjalistycznej otworzyła nowe biuro w Krakowie. Małopolski oddział HAYS jest piątym z kolei w Polsce, po dotychczas działających placówkach w Warszawie, Katowicach, Trójmieście i Wrocławiu.

 • Marka Kraków Airport 101 połączeń #PROSTOzKRAKOWA

  Nowy terminal, udogodnienia i innowacyjne rozwiązania odpowiadające na potrzeby pasażerów. 101 połączeń #PROSTOzKRAKOWA w 2017 roku. Zapowiedź kolejnych inwestycji. Krakowski port lotniczy to serce regionu, jego wizytówka. Dzisiaj Kraków Airport przedstawia nowe logo - symbol otwarcia na kolejne wyzwania i ewolucji w strategii zarządzania biznesem.

 • Tyrający od rana do nocy, najtańsi w Europie, wynajęci lub przekazani. Oto pracownicy z outsourcingu

  Jedna firma drugiej firmie zleca. Zarządzanie bazą, sprzętem, powierzchnią biurową lub siłą roboczą. Jak najtańszą. Nieważne, czy po studiach magisterskich, maturze, czy z podwójnym fakultetem. Ze znajomością trzech języków obcych czy jednego. Ważne, że tanio, szybko, dostatecznie. I na zewnątrz. Tyrają od rana do nocy, na śmieciówkach lub jednej czwartej etatu. Bez szans na podwyżkę, prędzej...

 • Tak się kończą konflikty z Ryanairem

  Niskokosztowa, irlandzka linia lotnicza Ryanair (1. miejsce w Europie) przeniesie otwartą niedawno bazę z Kopenhagi na Litwę. Powodem jest konflikt z duńskimi związkowcami.

 • Z dyplomem magistra wciąż łatwo o zatrudnienie. Już wiemy, co dzieje się z absolwentami

  ...w instytutach badawczych czy firmach prowadzących eksperymenty - na razie nie mamy takich informacji. Moim zdaniem kluczowe nie są pieniądze, lecz zainteresowanie tematem. Można oczywiście wziąć listę...

 • Nie tylko sale konferencyjne, szkolenia, dworce i lotniska, ale także poznanie miasta, regionu i ich atrakcji. To trend w wyjazdach biznesowych, który generuje miliardy dolarów w światowym PKB i jest coraz bardziej widoczny również w Polsce. Nazywa się bleisure. Czy jest on szansą dla Krakowa?