• Informacje na temat:

  baza firm szczecin

Artykuły na temat: baza firm szczecin
 • Polska rajem dla cudzoziemców?

  ...polskich firm pracownikami ze Wschodu nadal rośnie. Są oni zatrudniani przy pracach sezonowych, szczególnie w rolnictwie, budownictwie lub jako opiekunki i sprzątaczki. Polska nadal jest atrakcyjna, na Ukrainie płaca minimalna obecnie wynosi ok 300 złotych. Konferencję zorganizował wczoraj Instytut Spraw Publicznych. Polecamy: Praca Szczecin , Praca Bydgoszcz , Praca Lublin...

 • PKP Cargo zatrudni kilkaset osób przy produkcji wagonów towarowych

  PKP Cargo zatrudni nawet kilkaset osób przy produkcji wagonów towarowych w Szczecinie. Produkcja odbywać się będzie we współpracy z amerykańską firmą Greenbrier Europe Wagony Świdnica.

 • Porty na fali

  Przy porównywalnym zarządzaniu i programach inwestycyjnych przyszłość czterech głównych portów morskich rysuje się dobrze, ale różnie. Decydują warunki naturalne i... uśmiech koniunktury.Na to też m.in. liczy zarząd Morskich Portów Szczecin Świnoujście. Także ten zespół jest wpisany, podobnie jak porty trójmiejskie, w plan korytarza Bałtyk-Adriatyk i Morze Północne-Bałtyckie, europejskiej sieci

 • Pasażerowie na gapę są winni kolejom ponad 197 mln złotych

  Przed laty popularna piosenka namawiała do tego, aby nie tylko wsiąść do byle jakiego pociągu, ale też nie dbać ani o bagaż, ani o bilet. Jak pokazują dane Krajowego Rejestru Długów, słowa te stały się inspiracją dla wielu Polaków - szczególnie, gdy chodzi o jazdę koleją bez ważnego biletu. Obecnie w bazie danych biura informacji gospodarczych KRD notowanych jest prawie 240 tysięcy osób, których łączny dług wobec kolei wynosi ponad 197 mln złotych.

 • Koniec boomu mieszkaniowego w 2019 r. wydaje się być coraz bardziej prawdopodobny. To zapowiada ciekawy rok na rynku. Szczególnie, że sporo dziać powinno się w programie Mieszkanie na Start, z niecierpliwością wyczekujemy też pojawienia się pierwszych Firm Inwestujących w Najem Nieruchomości. Marcin Krasoń z Home Broker prognozuje 2019 rok na rynku mieszkaniowym.

 • Raport bieżący nr 4/2016 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd EUROSYSTEM S.A. ("Emitent", "Spółka") przekazuje do wiadomości...

 • Bijemy rekord. Ponad 40 mln pasażerów na polskich lotniskach

  Porty lotnicze w Polsce jeszcze nigdy nie rosły tak szybko. W ubiegłym roku przekroczyły razem magiczną granicę 40 mln pasażerów. W porównaniu z ubiegłym rokiem oznacza to, że polskie porty obsłużyły o ponad 6 mln pasażerów więcej, a wzrost w skali roku wyniósł ok. 17,7 procent - pokazały wyliczenia Fly4free.pl.

 • Prawie pół miliona fikcyjnych faktur. Tak okrada się państwo

  Prawie pół miliona "lewych" dokumentów i rzekome transakcje na ponad 100 mld zł wykryła w ubiegłym roku kontrola skarbowa. Cel jest jasny: wyłudzić jak najwięcej VAT.

 • Nowa instalacja propylenu powstanie w Zakładach Chemicznych w Policach. We wtorek list intencyjny dotyczący inwestycji podpisali prezes Grupy Azoty i prezes polickich zakładów. W uroczystości podpisania listu uczestniczył prezydent Andrzej Duda.

 • Uwaga na firmy windykacyjne żądające spłaty starych długów

  Firmy windykacyjne skupują przedawnione długi, licząc na naiwność dłużników. Część z nich płaci je dla świętego spokoju, inni nie reagują do czasu, aż komornik zapuka do drzwi. Jak się przed tym bronić? Oto krótki, praktyczny poradnik dla konsumentów.