• Informacje na temat:

  baza firmy kosmetyki

Artykuły na temat: baza firmy kosmetyki
 • Boruta-Zachem - polski producent barwników, pigmentów i rozjaśniaczy optycznych - podsumował I kwartał 2017 r. W tym okresie przychody ze sprzedaży wyniosły 4,65 mln zł i były wyższe o 7,1 proc. niż w roku ubiegłym. Jednocześnie została uruchomiona pierwsza partia produkcyjna ekologicznych kosmetyków i środków czystości oraz ukończono niezbędne prace przygotowujące nowe produkty do wprowadzenia na rynek.

 • Firma Verona Products Professional - producent artykułów kosmetycznych - postawiła na rozwiązanie Comarch. Wraz z rozwojem działalności, ekspansją na rynki zagraniczne oraz rozwojem sprzedaży w Polsce produktów pod własną marką, przedsiębiorstwo potrzebowało systemu IT, który zautomatyzowałby procesy biznesowe firmy.

 • Boruta-Zachem - czołowy polski producent barwników, pigmentów i rozjaśniaczy optycznych, w okresie od stycznia do czerwca 2016 r. osiągnął 10,39 mln zł przychodów ze sprzedaży. To wzrost o ponad 16 proc. w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego. W samym II kwartale 2016 r. przychody spółki wzrosły o ponad 34 proc. r/r. Zysk EBIT i netto na koniec czerwca 2016 r. wyniosły odpowiednio 167,4 i 13,3 tys. zł.

 • Polska żywność: Spore możliwości w Wielkiej Brytanii

  Eksport do Wielkiej Brytanii, drugiego najważniejszego odbiorcy polskich produktów za granicą, rośnie - według danych GUS za pierwszych osiem miesięcy br. aż o 11,7 proc. w ujęciu r/r.

 • Wyższy rating czeskiej gospodarki - ważny sygnał dla Polski

  Euler Hermes podnosi rating czeskiej gospodarki do A1 (z BB1). Odzwierciedla to polepszenie się otoczenia biznesowego w Czechach, a także spodziewany wzrost wartości inwestycji. Możliwe, iż w efekcie dobrych perspektyw gospodarki czeskiej polski eksport do tego kraju prześcignie pod względem wartości ten kierowany do Wielkiej Brytanii. Polska ma obecnie ocenę BB1.

 • Europa inwestuje i inwestuje

  Przemysł petrochemiczny ma blisko 26-proc. udział w sprzedaży chemikaliów w Unii Europejskiej. Jest to bardzo energochłonny i kapitałochłonny biznes, narażony na silną konkurencję z innych regionów świata, mających dostęp do taniej ropy i energii.

 • Prawie jak Apple, czyli polski słodko-kwaśny eksport

  Często można usłyszeć, że Polska jest gigantem w eksporcie żywności, sprzedajemy najwięcej jabłek na świecie, jesteśmy czwartym eksporterem mebli, ale to wcale nie te branże są w naszym eksporcie najbardziej istotne.

 • Główny Urząd Statystyczny podał dane o produkcji i sprzedaży detalicznej w sierpniu

  Produkcja przemysłowa w sierpniu wzrosła o 8,8 proc. rdr, a w porównaniu z poprzednim miesiącem wzrosła o 5,9 proc. - poinformował Główny Urząd Statystyczny. Natomiast sprzedaż detaliczna w sierpniu wzrosła o 7,6 proc. w ujęciu rocznym, a w ujęciu miesięcznym wzrosła o 1,2 proc. Obie dane są powyżej prognoz analityków którzy prognozowali licząc rok do roku, wzrost 6 procent, drugi - o 7 procent.