• Informacje na temat:

  bezpłatny internet w rzeszowie

Artykuły na temat: bezpłatny internet w rzeszowie
 • Nowy zawód w Polsce: Wieczny stażysta

  ...a styczniem 2013 r. - wynika z Barometru Ofert Pracy przygotowywanego przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Od 2002 r. bada on liczbę ofert pracy(...). W serwisie internetowym GoWork aktualnych jest około 900 ogłoszeń dla stażystów i praktykantów. Sam GoWork też ich poszukuje do pracy u siebie. Oferuje: zdobycie doświadczenia...

 • Do końca lutego płatnicy przesłali ponad 21 mln e-PIT-ów

  Od początku roku do końca lutego płatnicy wysłali za pomocą systemu e-Deklaracje ponad 21 mln deklaracji PIT - poinformowało w czwartek PAP Ministerstwo Finansów. Zdecydowana większość dotyczyła dochodów pracowników oraz pobranych zaliczek na podatek. W największych galeriach handlowych w całym kraju będzie można w weekend rozliczyć się z podatku dochodowego od osób fizycznych.

 • Gdzie i w jaki sposób szukać pracy?

  Warsztaty są bezpłatne. Ich organizatorem są podkarpackie Centra Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, działające w ramach Wojewódzkiego Urzędu Pracy (WUP) w Rzeszowie. Pierwsze zajęcia ruszą w piątek w Krośnie; kolejne w Tarnobrzegu i Stalowej Woli. Zainteresowani mogą się jeszcze zapisywać telefonicznie, przez internet lub osobiście. Warsztaty skierowane są do osób, które już od...

 • rezerwację! * Bilety w ramach obowiązującego kalendarza połączeń można już teraz rezerwować na stronach internetowych.

 • ...w szpitalu pojawiły się komplikacje. Chcę wystąpić o odszkodowanie. Kto mi doradzi, jak się o nie starać?” Bezpłatnych porad z zakresu praw pacjenta (np. w razie błędów medycznych i możliwości(...). Ma w całej Polsce sieć swoich punktów, które udzielają bezpłatnych porad i informacji. 1. Z jaką sprawą się zwrócić W biurze porad obywatelskich można uzyskać pomoc między innymi: w sprawach...

 • Woś: Wysokość alimentów będzie ustalana przez ministra

  - Wysokość alimentów natychmiastowych będzie co roku ustalana zarządzeniem ministra - powiedział pełnomocnik ministra sprawiedliwości Michał Woś. Chodzi o nową formę alimentów wprowadzaną przez rząd. Alimenty natychmiastowe, przeciwdziałanie utrudnianiu rodzicowi kontaktów z dzieckiem oraz wprowadzenie postępowania informacyjnego dla rozwodzących się małżonków posiadających dzieci - to główne założenia projektu zmian w prawie rodzinnym, który przyjął rząd.

 • Wynagrodzenia pracowników szeregowych w 2008 roku

  ..., posiadających dostęp do Internetu. Jak co roku przypominamy również, że prezentując dane liczbowe posługujemy się głównie medianą, gdyż miara ta lepiej niż średnia charakteryzuje populację badaną. Z badań GUS(...)-wschodniej Polski: Rzeszowie oraz Lublinie. Wynoszą one odpowiednio 2095 PLN oraz 2100 PLN. Pracownicy szeregowi zatrudnieni w Krakowie zarabiają 2558 PLN, czyli o 22,5 proc. mniej niż w stolicy...

 • Bezpłatne rozmowy, darmowy dostęp do internetu. Choć brzmi to nieprawdopodobnie, władze Rzeszowa zamierzają przełamać monopol Telekomunikacji Polskiej. W oparciu o istniejący już system monitoringu miasta zostanie zbudowana wewnętrzna sieć telefoniczna.

 • Darmo dla wszystkich

  Powszechny i bezpłatny dostęp do internetu w niemal wszystkich zamieszkanych punktach Polski to koszt zaledwie 1,5-2 miliardów złotych - oceniają w rozmowie z "DZIENNIKIEM" eksperci. Mało tego, gdyby Polska zdecydowała się na rozwojową, internetową inwestycję, większą część tej sumy można sfinansować z funduszów Unii Europejskiej.

 • W zasadzie żadnej sprawy urzędowej nie można obecnie załatwić od początku do końca przez internet - mówią zgodnie przedstawiciele urzędów publicznych z całego kraju. Powód: wciąż nie funkcjonuje jak należy elektroniczny podpis.