• Informacje na temat:

  bilet tlk

Artykuły na temat: bilet tlk
 • Wpadłaś do pociągu w ostatniej chwili, czy jest sens szukać konduktora i zgłaszać brak biletu? Stanowczo tak! Gdy to zrobisz, kupisz...

 • Będą obniżki cen biletów w TLK!

  Jacek Leonkiewicz, prezes PKP Intercity zapowiedział obniżkę cen biletów w niektórych pociągach TLK. Promocje mają pomóc przewoźnikowi w walce z konkurencją.

 • Zniżka wynosi 37 proc. Obowiązuje w drugiej klasie pociągów osobowych, TLK, ekspresowych, Express InterCity (EIC) lub EuroCity (EC) na odcinkach krajowych. Aby skorzystać z ulgi, należy mieć specjalne zaświadczenie. Dokument wydają terenowe jednostki Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów i inne organizacje seniorów, np. „Solidarność Weteranów Pracy” czy Stowarzyszenie Emerytów...

 • PKP Intercity wykryło w systemie sprzedaży nieprawidłowości związane z naliczaniem opłat za bilety przy przejazdach na wybranych trasach. Chodzi o bilety kupowane przez kilkanaście dni pod koniec 2014 i na początku 2015 roku na pociągi TLK przejeżdżające przez stację Opoczno Południe.

 • Podróż pociągiem gdy nie mamy biletu

  Czasami zdarza się, że przed podróżą nie zdążymy kupić biletu. By uniknąć przykrej niespodzianki, warto wówczas zapytać konduktora na peronie, jaka w takiej sytuacji obowiązuje procedura.

 • PKP Intercity wprowadziły "Bilet Taniomiastowy"

  PKP Intercity wprowadziły obniżki cen w pociągach kat. TLK oraz IC na 13 popularnych trasach. Dzięki temu, np. mieszkańcy Wrocławia podróżujący pociągami TLK do Katowice zapłacą za podróż 29,90 zł a nie jak dotychczas 38,90 zł.

 • Jeżeli zadasz sobie odrobinę trudu i z wyprzedzeniem zaplanujesz podróż pociągiem, możesz zyskać. Każdy, kto kupi bilet na połączenia krajowe z wyprzedzeniem 7 dni otrzyma automatycznie zniżkę w wysokości 20 proc. a na 15 dni 30 proc. od ceny podstawowej biletu. „Wcześniej Taniej” to stała oferta PKP. Możesz z niej skorzystać na dowolnie wybranej trasie...

 • PKP Intercity: Niższe ceny biletów na najkrótszych odcinkach

  PKP Intercity planuje wprowadzić nową ofertę - Bilet Bliskomiastowy. Dzięki niemu, podróż w relacjach do 35 kilometrów będzie tańsza. Pasażerowie za bilet zapłacą nawet o 38 proc. mniej. Jak dowiedzieliśmy się w PKP Intercity, zmiany w cennikach uda się wprowadzić jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

 • ..., że jedną z nich jest dziecko do 16 lat). Takie bilety mają pociągi TLK, Ex, EIC i EC. Chcecie jechać z grupą przyjaciół? Wybierzcie Bilet Abonamentowy (TLK). Uprawnia do 7 przejazdów (w cenie 5) na(...) – 154 zł za osobę) lub Bilet Podróżnika (w TLK – cena w 2. klasie – 74 zł za osobę). Takie bilety są imienne i pozwalają na nieograniczoną liczbę przejazdów na wszystkich trasach od godz. 19.00 w piątek...

 • PKP Intercity podnosi ceny Biletu podróżnika. Można go kupić w internecie

  Niespodziewanie, od dzisiaj (22 września) wzrasta cena popularnej oferty promocyjnych PKP Intercity - Biletu podrożnika. Oferta zmienia też nazwę.