• Informacje na temat:

  bilet tlk przez internet

Artykuły na temat: bilet tlk przez internet
 • .... I nie kłamią. Ale biletów w supercenie (kupujemy je zawsze przez internet) jest mało. Tanie pakiety mogą się pojawiać na stronie co kilka dni, albo miesięcy. Informacje o tym firma podaje w newsletterze(...) w środku tygodnia. Samolotem nie znaczy drogo Bilety na samolot okazyjnie da się kupić wyłącznie przez internet. Pierwsza zasada jest oczywista – im...

 • PKP Intercity wykryło w systemie sprzedaży nieprawidłowości związane z naliczaniem opłat za bilety przy przejazdach na wybranych trasach. Chodzi o bilety kupowane przez kilkanaście dni pod koniec 2014 i na początku 2015 roku na pociągi TLK przejeżdżające przez stację Opoczno Południe.

 • ...1 Opóźnienie pociągu. W pociągach EIP, EIC, IC, TLK, IR i międzynarodowych mamy prawo do zwrotu 25 proc. ceny biletu, jeśli opóźnienie jest większe niż 60 minut. Gdy spóźnienie przekroczy 120 minut(...) pobraliśmy w takim samym okresie poprzedniego tygodnia. 3 Przerwa w dostępie do internetu. Odszkodowanie należy się, jeśli nie mieliśmy dostępu do sieci przez co najmniej 36 godzin w okresie...

 • PKP Intercity podnosi ceny Biletu podróżnika. Można go kupić w internecie

  Niespodziewanie, od dzisiaj (22 września) wzrasta cena popularnej oferty promocyjnych PKP Intercity - Biletu podrożnika. Oferta zmienia też nazwę.

 • ...1 Przed kupieniem biletu warto sprawdzić, czy nie przysługuje nam ustawowa zniżka. Mają do niej prawo m.in. uczniowie (37 proc.), studenci do 26. roku...

 • W nocy z soboty na niedzielę rozpocznie się sprzedaż biletów na Pendolino

  - Ruszamy ze sprzedażą biletów na Pendolino w nocy z 15 na 16 listopada - informuje Beata Czemerajda z biura prasowego PKP IC. Przewoźnik dotrzymał zatem obietnicy, iż bilety na Pendolino będą dostępne od połowy listopada.

 • Coraz częściej jeździmy autobusami i pociągami, bo... nie opłaca się wsiadać do własnego auta! Bilety można kupić często za grosze. Są na to sposoby. Zdradzmy skuteczne triki.

 • SkyCash i PKP Intercity testują mobilne bilety

  SkyCash i PKP Intercity rozpoczęły pilotaż systemu umożliwiającego kupowanie biletów przez komórkę. Możliwy ma być zakup kilku biletów w jednej transakcji i wystawianie faktur VAT. PKP Intercity chce, by zakup był możliwy przez całą dobę.

 • ...posługuję się Kartą Dużej Rodziny, jeśli chcę uzyskać zniżkę na zakupy w sklepie internetowym albo na bilety do kina, jeżeli kupuję je przez internet? A. Mielcuch: Wówczas przez stronę internetową sklepu (kina lub innej placówki) należy podać wymagane dane z Karty Dużej Rodziny (na stronie obok pokazujemy, jak wygląda karta). Podobnie postępujemy, gdy kupujemy przez internet np. bilety do kina...

 • Świąteczne podróże z PKP Intercity

  PKP Intercity intensywnie przygotowuje się do obsługi podróżnych w okresie okołoświątecznym. Przewoźnik będzie wzmacniać pociągi dodatkowymi wagonami, a podróżni będą mogli liczyć na pomoc informatorów mobilnych na dworcach.