• Informacje na temat:

  bilety pkp przez internet

Artykuły na temat: bilety pkp przez internet
 • IC między wybranymi miastami. 4 Z promocji Super Bilet na pociągi interREGIO można skorzystać, kupując bilet przez internet. Ceny zaczynają się już od złotówki, pozostałe wynoszą 9, 19, 29 i 39 zł(...) taniej. 5 W stałej ofercie PKP Intercity „Wcześniej Taniej”, kupując bilety z dużym wyprzedzeniem, otrzymamy 30-proc. rabat. Po wyczerpaniu limitu zniżka maleje do 20-proc., a potem 10-proc. Oferta...

 • PKP Intercity wykryło w systemie sprzedaży nieprawidłowości związane z naliczaniem opłat za bilety przy przejazdach na wybranych trasach. Chodzi o bilety kupowane przez kilkanaście dni pod koniec 2014 i na początku 2015 roku na pociągi TLK przejeżdżające przez stację Opoczno Południe.

 • Dodatkowe pieniądze, bilety kolejowe ze zniżką, ulgowe wejściówki do muzeów. Sprawdź, jakie jeszcze korzyści przysługują tobie i twoim bliskim.

 • Awaria w PKP InterCity: Nie kupisz biletu w sieci

  Wtorek jest drugim dniem kłopotów pasażerów PKP InterCity. Dziś, podobnie jak wczoraj, nie można kupić biletów w sieci. Spółka ma problemy z serwerem. Informację dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

 • Seniorzy mają i ulgi ogólne, i oferowane przez władze lokalne.

 • Od 11 grudnia nowe połączenia i krótsze czasy przejazdu. Nowy rozkład PKP Intercity

  Nowe połączenia krajowe, lepsze czasy przejazdu, pojazdy Flirt i Dart na kolejnych relacjach - tak przedstawia się roczny rozkład jazdy pociągów 2016/2017 PKP Intercity. Zmiany zaczną obowiązywać od 11 grudnia, natomiast bilety na połączenia będzie można kupić już od 11 listopada.

 • Sposoby na tańsze podróżowanie

  Porównaj ceny na trasach Bilet na autobus można kupić już za złotówkę. Ale trzeba mieć czas, dostęp do internetu i polować na(...) i uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów komunikacją miejską przez cały rok. W Bydgoszczy dzieci i młodzież z rodzin wielodzietnych (minimum czworo), mogą jeździć za darmo do 20. roku życia...

 • Chciałeś bilet przez internet? Kupisz pięć dni później

  Można już kupić bilety na pociągi PKP InterCity przez internet - poinformowała spółka. W nocy z soboty na niedzielę InterCity rozpoczęła sprzedaż biletów w nowym elektronicznym systemie, który jednak nie zadziałał. Klientom pozostawały zakupy w kasach.

 • Wyjedź w weekend Za bilety na Expressy Intercity i Intercity Premium możemy zapłacić taniej, już od 49 zł. Pod warunkiem, że kupimy je po 19.00 od poniedziałku do piątku, w sobotę przez cały dzień albo w niedzielę do 13.00. Szukaj tanich ofert Gdy mamy czas i możemy wyjechać na wypoczynek w każdej chwili, łapmy okazje. Przeglądajmy oferty last minute i first minute. Jeśli ktoś...

 • SkyCash i PKP Intercity testują mobilne bilety

  SkyCash i PKP Intercity rozpoczęły pilotaż systemu umożliwiającego kupowanie biletów przez komórkę. Możliwy ma być zakup kilku biletów w jednej transakcji i wystawianie faktur VAT. PKP Intercity chce, by zakup był możliwy przez całą dobę.