• Informacje na temat:

  bilety pkp tlk ceny

Artykuły na temat: bilety pkp tlk ceny
 • ...w niedzielę). Bilety można kupić nawet tuż przed odjazdem. Warto też wziąć pod uwagę promocję Bilet Taniomiastowy, który pozwala zaoszczędzić do 36 proc. Oferta dotyczy podróży 2 klasą pociągów TLK lub(...) taniej. 5 W stałej ofercie PKP Intercity „Wcześniej Taniej”, kupując bilety z dużym wyprzedzeniem, otrzymamy 30-proc. rabat. Po wyczerpaniu limitu zniżka maleje do 20-proc., a potem 10-proc. Oferta...

 • Bilety na Pendolino od 49 do 189 złotych. Nie będzie sprzedaży na pokładzie

  Przedsprzedaż biletów na połączenia EIC premium ruszy za miesiąc. PKP Intercity ujawniło ceny biletów: od 49 złotych do 189 złotych w najdłuższej relacji tuż przed odjazdem. Nie będzie można kupić biletu na pokładzie pociągu.

 • Rabaty na przejazdy koleją, niższe abonamenty telefoniczne i zniżkowe bilety do muzeów. To tylko niektóre z korzyści oferowanych rodzinom z dziećmi.

 • PKP Intercity uruchamia wakacyjne pociągi

  PKP Intercity w okresie letnim uruchomi codziennie ponad 400 pociągów kursujących po Polsce i Europie, z czego do dyspozycji pasażerów będzie blisko 100 wakacyjnych składów. Letnia oferta ruszy 23 czerwca - poinformowała spółka we wtorkowym komunikacie.

 • ...w wysokości 100 proc., musisz odebrać odpowiedni bilet w kasie. W przypadku nieposiadania takiego biletu dla dziecka, konduktor wypisze go w pociągu, pobierając opłatę (w TLK, IC to 6,50 zł, ale w EIP, czyli „pendolino” to aż 650 zł!). Zniżki komercyjne Wszyscy przewoźnicy kolejowi (także niektóre PKS, ale trzeba dowiadywać się na stronach konkretnego przedsiębiorstwa) posiadają tzw. bilety...

 • Nowy rozkład jazdy może rozłożyć kolej. Co się pojawi i czego zabraknie?

  Skrócone czasy przejazdu, tańsze bilety i składy Flirt. Ale też fiasko inauguracji pociągów Dart, luki taborowe i nerwówka zmian kadrowych na szczycie holdingu PKP. Takie będą najbliższe dni i najbliższy rok.

 • Sposoby na tańsze podróżowanie

  ...przysługuje na przejazdy w klasie pierwszej i drugiej pociągami PKP Intercity EuroCity, ekspresami i pociągami TLK. Kartę taką można kupić w kasach biletowych PKP Intercity za 150 zł. Niestety, jeszcze nie we(...) w kasach PKP Intercity. Bilet relacyjny kosztuje do 65% taniej. Dotyczy pociągów TLK w wagonach z miejscami do siedzenia oraz Express Intercity (EIC). Więcej na www.intercity.pl.

 • W nocy z soboty na niedzielę rozpocznie się sprzedaż biletów na Pendolino

  - Ruszamy ze sprzedażą biletów na Pendolino w nocy z 15 na 16 listopada - informuje Beata Czemerajda z biura prasowego PKP IC. Przewoźnik dotrzymał zatem obietnicy, iż bilety na Pendolino będą dostępne od połowy listopada.

 • ...lat. Obowiązuje w PKP Intercity i TLK. Ale uwaga! Karta kosztuje 150 zł! Jej wykupienie opłaca się więc, jeśli naprawdę dużo podróżujesz. Przy zakupie biletu należy okazać zaświadczenie potwierdzające(...)). Bilety lotnicze – oszczędność do 20 proc ceny biletu. Większość linii lotniczych daje takie zniżki na przeloty dla pasażerów powyżej 60. roku życia. Tańsze wczasy, wycieczki...

 • 100 pociągów EIP i EIC z biletami za 49 złotych. Nowa promocja PKP Intercity

  PKP Intercity rozpoczęło ostrą walkę o klienta. Przewoźnik właśnie ruszył z nową kampanią promocyjną. Około 100 pociągów EIP zostało objętych promocją Happy Hours z PKP Intercity. Wszystkie bilety na pociągi objęte promocją kupimy za 49 złotych!