• Informacje na temat:

  biura podróży ranking najlepszych

Artykuły na temat: biura podróży ranking najlepszych
 • Polaku, zafunduj sobie bezpieczne wakacje!

  Beztroskie wakacje to marzenie wszystkich wyjeżdżających na wypoczynek. Jednak, aby letnie wojaże rzeczywiście okazały się bezstresowe i bezpiecznie, warto się do nich odpowiednio przygotować. Nie można ograniczyć się przy tym tylko do wyboru kierunku wyjazdu, ale trzeba także wziąć pod uwagę szereg innych kwestii.

 • Wakacje:Te biura podróży można polecić

  Przed nami sezon wakacyjnych urlopów i wyjazdów. Jeśli planujesz spędzić ten czas za granicą, pewnie skorzystasz z oferty biura podróży. Jak wybrać to najlepsze? Sprawdź, które ma najciekawszą ofertę, najniższe ceny, najbardziej kompetentną obsługę i co ważne, w którym oferta zgadza się z rzeczywistością.

 • Polskie biura podróży zajęły 4. miejsce w rankingu operatorów turystycznych z 6 krajów Europy Środkowej. Wyprzedziły nas biura ze Słowacji, Węgier i Czech. Obsługa klientów najlepiej została oceniona w biurach Rainbow Tours i Neckermann.

 • Ranking kart kredytowych

  Najlepszą kartę kredytową według rankingu Open Finance wydaje Alior Bank, na drugim miejscu ex aequo znajdują się Bank BGŻ i Bank Millennium.

 • Na polskim rynku trwa boom na karty kredytowe. Nie ma już liczącego się banku, który nie oferowałby swoim klientom co najmniej jednej karty kredytowej. Także klienci coraz częściej sięgają po tego rodzaju produkty, widząc w nich szansę na łatwy do uzyskania kredyt.

 • Raport bieżący nr 35/2006 Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Travelplanet.pl SA zajęła 2 miejsce wśród najszybciej...

 • Europejskie organizacje turystyczne nie doceniają marketingu w wyszukiwarkach

  Poszczególne kraje europejskie - a konkretnie organizacje turystyczne, które odpowiadają za promocję turystyki i kultury swoich krajów na terenie Polski - wciąż niewystarczająco wykorzystują w tym celu kanał SEM. Z raportu przeprowadzonego przez należącą do Grupy INTERIA.PL agencję Semahead wynika, że tylko nieliczne kraje doceniają potencjał promocyjny wyszukiwarki oraz jej skuteczność jako narzędzia komunikacji.

 • TOP 10 prestiżowych adresów w Polsce

  Najbardziej pożądanymi adresami w polskich miastach są wysokie i nowoczesne apartamentowce. W zestawieniach TOP 10 prestiżowych adresów przygotowanych przez Lion's House wygrały: warszawska Złota 44, wrocławski Sky Tower i gdyński Sea Towers.