• Informacje na temat:

  biura podrózy w polsce

Artykuły na temat: biura podrózy w polsce
 • ...ranking określający stopień zaufania do danego przedsiębiorstwa) największych firm turystycznych działających w Polsce. Jest on wiarygodny, bo opiera się przede wszystkim na informacjach ze(...) skorzystać z tych informacji, bo dzięki nim możesz sporo zaoszczędzić. Na przykład tygodniowy wyjazd na Kretę z Warszawy do hotelu Imperial Belvedere w opcji all inclusive oferują 4 biura podróży...

 • Coraz więcej zadłużonych biur podróży

  Polska branża turystyczna ma kłopoty. Rośnie liczba zadłużonych biur podróży. Popularne kierunki do Egiptu czy Tunezji mają zdecydowanie mniej amatorów niż było to wcześniej.

 • Pomoże konsul ● W razie zagubienia bądź kradzieży paszportu czy innych dokumentów konsul, po sprawdzeniu tożsamości, może wystawić Ci paszport tymczasowy na powrót do Polski. ● W przypadku utraty pieniędzy jest w stanie pośredniczyć w skontakto waniu się z najbliższymi w Polsce, którzy oferują pomoc finansową. ● W szczególnie uzasadnionych sytuacjach może udzielić...

 • Liczba zadłużonych biur podróży w Polsce wzrosła o prawie 30 procent

  Od ubiegłego sezonu urlopowego liczba zadłużonych biur podróży w Polsce wzrosła o 27 proc., a ich łączne zadłużenie przekroczyło 3 mln złotych. Tak wynika z danych Rejestru Dłużników ERIF Biura Informacji Gospodarczej.

 • ...turystów do kraju. Jeśli z tytułu upadłości biura zostałeś narażony na nieprzyjemności ze strony właściciela hotelu (np. zatrzymanie paszportu, bagażu lub żądanie zapłaty za hotel), powiadom o tym...

 • Przed wyjazdem sprawdź biuro podróży

  Coraz więcej Polaków decyduje się na spędzenie wakacji poza granicami naszego kraju. Ankiety pokazują, że w tym roku zagraniczne wojaże planuje nawet 4 mln rodaków. Przed wyjazdem warto sprawdzić biuro podróży, z którego usług zamierzamy skorzystać.

 • Wyjazdy zagraniczne stały się ostatnio bardziej atrakcyjne niż wczasy w Polsce. Przy dobrej ofercie last minute koszty są tylko nieznacznie większe, a pogoda i atrakcje gwarantowane. Ale, jak przekonało się wielu polskich turystów w zeszłym roku, nie ma gwarancji, że bez problemu dotrzemy na miejsce i wrócimy z wycieczki – gdy biuro podróży splajtuje.

 • Biuro podróży Millennium Travel International złożyło oświadczenie o niewypłacalności

  Biuro podróży Millennium Travel International złożyło oświadczenie o niewypłacalności; nie jest w stanie wywiązać się z umów zawartych z klientami w zakresie ich powrotu do kraju - poinformował rzecznik Dolnośląskiego Urzędu Marszałkowskiego Michał Nowakowski.

 • Nie ufaj ślepo sprzedawcy z biura. Wypytaj dokładnie, co zawiera oferta all inclusive (np. na jakie napoje możesz liczyć). Zorientuj się, gdzie usytuowany jest hotel – tuż przy(...) Tunezji oznaczają zwykle niższy standard niż w Polsce. Jeśli oferta last minute pojawia się na miesiąc przed planowanym wyjazdem, prawdopodobnie jest to trik marketingowy zachęcający do kupna...

 • Polska Izba Turystyki: Część biur podróży organizuje powroty z Tunezji

  Najpóźniej w przyszłym tygodniu klienci części polskich biur podróży, którzy odpoczywali w Tunezji, wrócą do kraju. Jak poinformowała rzeczniczka prasowa Polskiej Izby Turystki Marzena Zarzycka biura podróży organizują waśnie te powroty.