• Informacje na temat:

  biuro numerów tp sa

Artykuły na temat: biuro numerów tp sa
 • Zanim zapłacisz ✔ Wejdź na stronę internetową www.turystyka.gov.pl i sprawdź, czy nie toczy się postępowanie wobec biura i czy nie zostało wykreślone...

 • Liczba zadłużonych biur podróży w Polsce wzrosła o prawie 30 procent

  Od ubiegłego sezonu urlopowego liczba zadłużonych biur podróży w Polsce wzrosła o 27 proc., a ich łączne zadłużenie przekroczyło 3 mln złotych. Tak wynika z danych Rejestru Dłużników ERIF Biura Informacji Gospodarczej.

 • We wrześniu zaplanowałam wycieczkę do Grecji. Ze względu na chorobę bliskiej osoby nie mogę w niej uczestniczyć, dlatego zrezygnowałam. Biuro podróży nie chce oddać wpłaconych pieniędzy. Co powinnam zrobić, aby je odzyskać? Maria, Strzelin...

 • Biuro podróży z Opola straciło płynność finansową, za granicą 150 turystów

  Agencja Turystyczna Zawadzkie z Opola ogłosiła dzisiaj, że w związku z utratą płynności finansowej przestaje realizować i sprzedawać usługi turystyczne. Urząd marszałkowski organizuje pomoc dla 150 turystów biura będących za granicą.

 • Na szczęście okazało się, że dane z rejestru PESEL nie wyciekły. A gdyby jednak poufne informacje dostały się w niepowołane ręce? Dlaczego są takie cenne? I jak je chronić?

 • Telefonia stacjonarna: z domu do biura

  Telefony stacjonarne mają się świetnie. Pod warunkiem, że są to telefony internetowe VoIP działające w biurach. Tam doskonale funkcjonują obok telefonów GSM. Dlaczego?

 • ..., czy jest ono ubezpieczone i czy ma gwarancje bankowe. Dzięki temu – nawet jeśli biuro zbankrutuje – turyści mają zagwarantowany powrót do kraju i zwrot wpłaty (co najmniej częściowy). Oto(...). Urząd poinformuje cię, czy dane biuro je posiada. Ministerstwo Sportu i Turystyki – na jego stronie www.msport.gov.pl znajdziesz listę biur, które spełniają powyższe wymogi. Centralna Ewidencja...

 • Indywidualny numer rachunku dla płatników składek usprawni działanie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych - to jeden z wniosków przeglądu zleconego przez nową prezes ZUS prof. Gertrudę Uścińską. Po objęciu funkcji zapowiadała przygotowanie raportu otwarcia.

 • Przed wykupieniem wakacyjnej wycieczki w pierwszej kolejności proszę sprawdzić, kto dokładnie jest organizatorem wyjazdu i czy jest wpisany do Centralnego Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych (www.turystyka.gov.pl). Na tej stronie przeczyta Pani również, czy organizator ma ważne ubezpieczenie. Warto także zasięgnąć informacji, czy biuro nie znajduje się...

 • Biuro Informacji Kredytowej ostrzega przed przelewami za złotówkę

  Od stycznia do marca 2017 roku każdego dnia próbowano wyłudzać blisko 1 mln zł, głównie przy pomocy skradzionych dowodów osobistych - wynika z danych Związku Banków Polskich.