• Informacje na temat:

  biuro podróży ok serwis

Artykuły na temat: biuro podróży ok serwis
 • ...1 Sprawdź, czy biuro widnieje w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych (www.turystyka.gov.pl)....

 • Ekspert: Jakie są szanse i zagrożenia dla marki Lidl Podróże?

  We wrześniu Lidl ruszył z nową usługą sprzedaży wycieczek pod marką Lidl Podróże. Jakie ma szanse na rynku turystycznym oraz na wzmocnienie pozytywnego postrzegania brandu sieci?

 • Często słyszymy, że biura podróży albo nie wywiązują się ze swoich zobowiązań, albo wręcz plajtują. Wtedy wymarzone wczasy przepadają! Radzimy, jak się uchronić przed takimi niespodziankami.

 • Nowa odsłona mody na piramidy. Egipt znowu bestsellerem w biurach podróży

  Egipt wrócił na pozycję bestsellera w biurach podróży. To zasługa poprawy bezpieczeństwa, mocnego złotego i słabego funta egipskiego.

 • Biura podróży wysyłają studentów za granicę

  Tylko w tym sezonie w odpowiedzi na potrzeby klientów największe biura podróży zaoferowały dodatkowo ponad 50 hoteli z polskimi animatorami. To oznacza więcej pracy dla studentów i młodych(...) biuro oferuje już 49 takich obiektów, które zatrudniają ponad 120 młodych osób z Polski. - Poszukujemy do pracy przede wszystkich młodych i kreatywnych. To, jaki kierunek na studiach kończą, ma dla...

 • Biura podróży stale kuszą ofertami pozwalającymi beztrosko i z dużym wyprzedzeniem planować swój wypoczynek. Jako dodatkowe korzyści gwarantują niezmienność ceny usługi i możliwość bezpłatnego odstąpienia od umowy. Czy te "przywileje" nie są jednak automatycznie zapewniane przez prawo?

 • Ponglish w pracy, czyli słownik korpomowy

  .... Ważna tu jest mierzalność np. w procentach.   * Słownik gwary biurowej opracowany przez serwis pracy Praca.pl przy współudziale firm: Biuro Podróży Reklamy, CPL Jobs, Luxoft, Motorola(...)3 rodzaje slangu biurowego Serwis pracy Praca.pl, analizując współczesną nowomowę korporacyjną, zauważa, że można wyróżnić  trzy grupy stosowanych przez pracowników neologizmów. Są to: słowa lub...

 • Biuro podróży ma prawo przed wyjazdem podwyższyć koszty wycieczki, ale tylko w trzech sytuacjach

  Operator podróży może podnieść cenę już opłaconej imprezy turystycznej, najpóźniej 20 dni przed jej rozpoczęciem, i zażądać od klienta dopłaty. Ma on prawo odmówić i zrezygnować z wyjazdu. Wówczas odzyska w całości wniesione środki i będzie mógł ubiegać się o odszkodowanie.

 • Ofert pracy w turystyce przybywa, co - zdaniem ekspertów tej branży - wynika między innymi z coraz lepszej promocji Polski. Według danych z raportu "Rynek Pracy Specjalistów", przygotowanego przez portal Pracuj.pl, w I kwartale tego roku w serwisie opublikowano ponad 1600 ofert dla osób poszukujących pracy w branży turystycznej i hotelarskiej, co oznacza blisko 50-proc. wzrost w porównaniu do...

 • Z biurem podróży wyjedzie 2,5 mln Polaków

  Z raportu Polskiego Związku Organizatorów Turystyki wynika, że w ostatnim tygodniu roku szkolnego liczba klientów w biurach podróży wzrosła o 14 proc. Zdaniem analityków rynku turystycznego, prognoza na ten rok mówi o 5-proc. wzroście. To o milion więcej niż rok temu.