• Informacje na temat:

  biuro podróży triada

Artykuły na temat: biuro podróży triada
 • Nie wróciłeś z zagranicy? Poproś o dłuższy urlop

  ...skorzystać z opłaconej wycieczki, mogą liczyć na zwrot kosztów wycieczki, jeśli mieli ubezpieczenie od rezygnacji z podróży. Większość turystów jednak go nie ma - powiedział Ratajski. Wyjaśnił, że(...) nietypowych warunków atmosferycznych są zmuszone do pozostania dłużej na wakacjach powinny zostać otoczone opieką biura podróży. - Organizator turystyki ponosi obowiązek udzielenia poszkodowanemu...

 • Raport bieżący nr 39/2016 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe W uzupełnieniu raportu bieżącego nr...

 • Będą dopłaty do zagranicznych wczasów

  .... - Miałam nadzieję, że te dyskryminujące przepisy zostaną zmienione. Dlatego zbierałam rachunki z biur podróży za wczasy poza granicami kraju. Podobnie, jak wielu moich kolegów - twierdzi nasza czytelnicza(...) przepisów, nie mogą starać się o częściowy zwrot poniesionych kosztów. OPINIA Piotr Zawistowski,, prezes spółki Triada, lider sprzedaży wycieczek zagranicznych w Polsce: Jest to powrót do...

 • Boom w biurach podróży

  Tegoroczny sezon wakacyjny będzie rekordowy dla branży turystycznej. " Biura podróży sprzedadzą o 20-30 proc. więcej wycieczek zagranicznych. Ceny są o około 10 proc. niższe niż przed rokiem.

 • Polacy nie sprawdzają biur podróży

  Zagrożonych bankructwem biur podróży przybywa ale Polacy nie garną się do sprawdzania ich kondycji. Tymczasem problemy biur można przewidzieć.

 • Upadek Triady - jak odzyskać pieniądze?

  Osoby, które nie będą mogły odzyskać pieniędzy od upadającego biura podróży Triada, mogą liczyć na pomoc swoich banków. Pomogą one jednak jedynie tym, którzy za wycieczkę zapłacili kartą. Expander przypomina, że ten rodzaj płatności objęty jest szczególnymi regulacjami zabezpieczającymi interes klienta.

 • Biura podróży szukają przewoźników na trasie Polska-Majorka

  Część polskich biur podróży korzystających z usług linii Futura, które zawiesiły w poniedziałek loty, znalazła zastępczych przewoźników dla swoich klientów. Problemy ze znalezieniem linii lotniczych ma biuro Itaka.

 • Biura podróży nie odwołują wyjazdów do Egiptu i na razie nie ewakuują stamtąd klientów. MSZ zdecydowanie odradza przebywającym na wakacjach w Egipcie Polakom wyprawy do większych miast. Ma to związek z trwającymi w tym kraju zamieszkami.

 • Biura podróży szacują, że ten rok będzie kolejnym, w którym odnotują spore spadki w sprzedaży. Aby poprawić wskaźniki, touroperatorzy gotowi są nawet sprzedawać wycieczki na raty - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

 • Triada może być tym biurem podróży, które mogłaby przejąć grupa Mariusza Patrowicza. We wrześniu turystyczna firma ma poinformować o dużych zmianach mających służyć wzmocnieniu jej pozycji na rynku - informuje "Parkiet".