• Informacje na temat:

  biuro rachunkowe zarobki

Artykuły na temat: biuro rachunkowe zarobki
 • Poszukiwany, poszukiwana

  .... Zatrudnienie w dużej firmie lub korporacji oznacza najczęściej większe bezpieczeństwo pracy i wyższe zarobki. Z drugiej strony wiąże się ono jednak często z tzw. zaszufladkowaniem. Samodzielny(...) czasowych, w związku z czym często pracują całą dobę. Księgowych poszukują także małe biura rachunkowe oraz bezpośrednio firmy, organizacje społeczne lub inne podmioty zobowiązane do prowadzenia...

 • Wolny strzelec zarobi nawet 100 tys. zł na miesiąc

  ...w skali miesiąca przychód w wysokości 8 695 zł, ale są i tacy, którzy zarabiają nawet powyżej 100 000 zł . Co ważne, aż dla prawie 70% respondentów zarobki na deklarowanym poziomie nie są(...) powierzenie obsługi finansowo-księgowej biuru rachunkowemu, ale coraz częściej freelancerzy wybierają dużo tańszą opcję prowadzenia księgowości samodzielnie za pomocą aplikacji online. Dzięki temu zyskują pełną...

 • Małe firmy mają miesiąc na przygotowanie papierowych formularzy o zarobkach pracowników

  Tylko miesiąc mają małe firmy, zatrudniające nie więcej niż 5 osób, na przesłanie do urzędu skarbowego papierowych formularzy o przychodach uzyskanych przez pracowników. Ci, którzy zrobią to drogą elektroniczną, będą mieli o miesiąc więcej na dostarczenie tych informacji fiskusowi - przypomina Tax Care.

 • Zawód księgowy - czy to się opłaca?

  Nawet 10 tys. złotych netto wynagrodzenia może otrzymywać księgowy, kiedy średnia zarobków w tej branży w 2016 roku wynosiła 3,9 tys. Skąd wynikają tak duże różnice i jakie warunki trzeba spełniać, aby zarabiać wysokie kwoty?

 • Własna działalność to zarobki "na rękę" wyższe nawet o kilkanaście tysięcy złotych niż na etacie

  Samozatrudniony może zarabiać na rękę kilka, a nawet kilkanaście tysięcy złotych więcej rocznie niż etatowiec - przy takich samych zarobkach brutto. Ale własna działalność ma także minusy.

 • Sam sobie daj podwyżkę

  Od nowego roku możesz zarabiać więcej. Pod warunkiem że zrezygnujesz z etatu i założysz firmę. Jeśli jednak nie zmienisz pracodawcy, z podatku liniowego skorzystasz dopiero w roku 2005.

 • Wolny strzelec zarobi nawet 100 tys. zł na miesiąc

  Na podstawie raportu "Freelancer w Polsce 2010", przygotowanego przez Infakt, polski freelancer ma średnio 34 lata i najczęściej może się poszczycić wyższym wykształceniem. Prowadzi firmę przeważnie nie dłużej niż 3 lata, działając w szeroko pojętych usługach. Oferuje swoje usługi głównie na terenie kraju, ale zdarza się, że również pracuje dla podmiotów zagranicznych.